fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 12 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

90-letnia kobieta potrącona na pasach gdy szła do kościoła na poranną mszę

W ostatnich dniach doszło do kilku poważnych zdarzeń drogowych z udziałem osób pieszych. Do większości tych zdarzeń dochodzi na oznakowanych przejściach dla pieszych, w miejscach, w których kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Tym razem na przejściu dla pieszych w Olsztynie na ul. Wyszyńskiego została potrącona 90-letnia kobieta. Na szczęście poszkodowana nie odniosła poważnych obrażeń. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Dziś (04.12) kilka minut przed godziną 06:00 na ul. Wyszyńskiego (skrzyżowanie z ul. Żołnierską) w Olsztynie na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 90-letniej kobiety. Według świadka zdarzenia starsza pani szła na poranną mszę do pobliskiego kościoła. Sprawcą potrącenia jest 60-letni kierowca osobowej mazdy, który ominął auto znajdujące się po jego prawej stronie, którego kierowca zatrzymał się w celu umożliwienia przejścia po pasach osobie pieszej. Poszkodowana kobieta natychmiast trafiła pod opiekę lekarzy – na szczęście nie doznała ona poważnych obrażeń.

W tym przypadku, choć wyglądało to poważnie, poszkodowana piesza wyszła ze zdarzenia jedynie z ogólnymi potłuczeniami. Policjanci po raz kolejny przypominają, że rejon przejścia dla pieszych to miejsce, w którym zarówno kierowcy jak i piesi powinni zachować szczególną ostrożność. 90-latka należąca do grupy niechronionych uczestników ruchu drogowego mogła za błędy kierowcy zapłacić najwyższą cenę. Pracujący na miejscu zdarzenia nie mieli wątpliwości co do sprawcy w związku z czym zdecydowali o tym, aby zatrzymać 60-letniemu kierowcy mazdy prawo jazdy.

90-letnia kobieta potrącona na pasach gdy szła do kościoła na poranną mszę

ŹródłoKMP Olsztyn

5 KOMENTARZE

  1. Brak wyobraźni wyprzedzać przed przejsciem dla pieszych. Wczoraj na obrońców tubruku mialem podobna sytuacje kierowca z osobowki wyprzedzil pojazd ustępujący pierwszeństwa pieszemu na przejsciu, a za nim kierowca z firmy Aldo zestawem to samo. Malo brakowalo do tragedi.

  2. Jak trzeba mieć nasrane w głowie żeby lecieć o 6 rano do tej organizacji przestępczej ? I to w takim wieku. Ciekawe czy kopertę miała dla darmozjada .

    2
    2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...