fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

90-letnia kobieta potrącona na pasach gdy szła do kościoła na poranną mszę

reklama

W ostatnich dniach doszło do kilku poważnych zdarzeń drogowych z udziałem osób pieszych. Do większości tych zdarzeń dochodzi na oznakowanych przejściach dla pieszych, w miejscach, w których kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Tym razem na przejściu dla pieszych w Olsztynie na ul. Wyszyńskiego została potrącona 90-letnia kobieta. Na szczęście poszkodowana nie odniosła poważnych obrażeń. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Dziś (04.12) kilka minut przed godziną 06:00 na ul. Wyszyńskiego (skrzyżowanie z ul. Żołnierską) w Olsztynie na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 90-letniej kobiety. Według świadka zdarzenia starsza pani szła na poranną mszę do pobliskiego kościoła. Sprawcą potrącenia jest 60-letni kierowca osobowej mazdy, który ominął auto znajdujące się po jego prawej stronie, którego kierowca zatrzymał się w celu umożliwienia przejścia po pasach osobie pieszej. Poszkodowana kobieta natychmiast trafiła pod opiekę lekarzy – na szczęście nie doznała ona poważnych obrażeń.

W tym przypadku, choć wyglądało to poważnie, poszkodowana piesza wyszła ze zdarzenia jedynie z ogólnymi potłuczeniami. Policjanci po raz kolejny przypominają, że rejon przejścia dla pieszych to miejsce, w którym zarówno kierowcy jak i piesi powinni zachować szczególną ostrożność. 90-latka należąca do grupy niechronionych uczestników ruchu drogowego mogła za błędy kierowcy zapłacić najwyższą cenę. Pracujący na miejscu zdarzenia nie mieli wątpliwości co do sprawcy w związku z czym zdecydowali o tym, aby zatrzymać 60-letniemu kierowcy mazdy prawo jazdy.

reklama

90-letnia kobieta potrącona na pasach gdy szła do kościoła na poranną mszę

Przeczytaj także:

reklama
źródłoKMP Olsztyn

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: