Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4 C
Olsztyn
niedziela, 23 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Wypadek autokaru z pielgrzymami pod Olsztynem [FOTO]

reklama

Do wypadku z udziałem autokaru przewożącego pielgrzymów doszło na drodze krajowej nr 53 koło Olsztyna. Osiem osób jadących autobusem trafiło do szpitali. Trasa Olsztyn-Szczytno jest nieprzejezdna – podał w czwartek Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji.

Według policji, o godz. 12.50 około pół kilometra za miejscowością Klewki w kierunku Trękuska w miejscu niedozwolonym, bo na zakręcie 32-letni kierowca mazdy zaczął wyprzedzać terenowego landrovera z przyczepą. Z przeciwnej strony jechał turystyczny autokar. W skutek niebezpiecznego manewru wszystkie pojazdy zaczęły hamować.

Autokar wiozący 41 pielgrzymów zjechał na pobocze a następnie do rowu, gdzie się przewrócił. Na miejsce przyjechały karetki oraz przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

reklama

Osiem osób w tym jedna z poważniejszymi obrażeniami trafiło do szpitali.

Żadna z jadących mazdą trzech osób ani trzech jadących landroverem nie odniosła obrażeń.

Policja na miejscu wyjaśnia okoliczności wypadku. Kierowcy wszystkich trzech pojazdów byli trzeźwi.

reklama

luty, 2020

28LUT19:00Z francuską maestriąFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoPAP
reklama

7 KOMENTARZE

 1. Czy jakiś mężczyzna siedział obok kobiety, która nie była jego żoną? Na pewno mieli romans… Czy każdy z pasażerów był kompletnie ubrany? Wiadomo, dla was brak butów = seks. W jakim stanie byli ranni? Ktoś ma przeryte plecy aż po głowę? O Staraku pisaliście w takich szczegółach, czemu o tych ludziach nie podajecie tylu informacji. Bo biedniejsi? Biedni nie zasługują na zainteresowanie?

  19
  15
 2. Wkurza mnie taki bezmyślny mutant kierowca, wyprzedzający w niedozwolonym miejscu. Czy on za to odpowie karnie???? W końcu nie bez powodu w tym miejscu jest zakaz wyprzedzania!!! Durniu jeden – spowodowałeś katastrofę w ruchu lądowym !!!! Osoby, które uczestniczyły w wypadku będą miały traumę przez wiele miesięcy jak nie lat!!! Jeden durny manewr !!!!

  16
  4
 3. Czy jakiś mężczyzna w autokarze siedział obok kobiety, która nie była jego żoną? Na pewno mieli romans… Wszyscy pasażerowie byli kompletnie ubrani? Mieli na sobie buty? Bo jak wiadomo, brak butów = seks. Jak wyglądają ranni? Ktoś ma przeryte plecy aż pod głowę? Czemu tak mało szczegółów. O Staraku tyle piszecie, bo bogaty, to mu się należy?

  13
  12

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X