7 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Szwagier uszkodził mu auto. Nietrzeźwy pojechał zgłosić to na komisariat

WiadomościSzwagier uszkodził mu auto. Nietrzeźwy pojechał zgłosić to na komisariat

Do policjantów przyjechał samochodem mężczyzna. 49-latek pragnął zgłosić, że pokłócił się ze szwagrem, który następnie uszkodził mu samochód. Zachowanie zgłaszającego zaniepokoiło policjantów, którzy postanowili sprawdzić jego trzeźwość. Policyjny alkomat wykazał u 49-latka z gm. Biskupiec blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

reklama

W nocy z wtorku na środę (25/26.06.2019) pod Komisariat Policji w Biskupcu podjechał VW, z którego wysiadł od strony kierowcy mężczyzna. Już wtedy dyżurny zaczął przyglądać się petentowi i obserwować w kamerze monitoringu. Mężczyzna wszedł do komisariatu, podszedł do okienka i powiedział, że chce zgłosić uszkodzenie mienia. Wyjaśniał, że szwagier, z którym wcześniej pił alkohol i się pokłócił, uderzył ręką w szybę, a następnie kopnął w lusterko uszkadzając jego samochód. Policjant dostrzegł, że 49-latek słania się na nogach i czuć było od niego silną woń alkoholu. Oficer dyżurny nie mając wątpliwości, co do stanu nietrzeźwości mężczyzny wezwał patrol policji. Kierowca VW początkowo nie przyznawał się, że prowadził samochód. Twierdził, że przywiózł go kolega, później, że siostra szwagra, ale po krótkiej chwili przyznał się do kierowania. Został przebadany policyjnym alkomatem – okazało się, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 49-letni mieszkaniec gm. Biskupiec został osadzony w policyjnym areszcie. Zostało mu również zatrzymane prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu w związku z uszkodzoną szybą.

Interwencja żołnierzy na S7. Zatrzymali potencjalnego zabójcę

https://tko.pl/178130,2022,11,14,jak-skalibrowac-alkomatPrawdopodobnie dziś usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Nietrzeźwy rowerzysta zatrzymany. Szokuje jego wiek

Interwencja żołnierzy na S7. Zatrzymali potencjalnego zabójcę