fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Auto zrobiło „szpagat” na Nagórkach

Kurier Extra Auto zrobiło "szpagat" na Nagórkach

„Chyba nie mógł się zdecydować w która stronę jechać” – komentuje jeden z internatów dzisiejsze zdarzenie na osiedlu Nagórki. 

Dziś (25.06) przed godziną 18 na Facebooku pojawiło się zdjęcie, które pokazuje dosyć nietypowe zdarzenie. Auto osobowe dosłownie się rozkraczyło. Wygląda to tak jakby przednie koła chciały jechać każde w innym kierunku. Sytuacja na szczęście nie była groźna, ale według świadków kierowca wszedł w zakręt z impetem.

Pod postem internauci zaczęli dociekać co się mogło stać: – O co chodzi? Gumki recepturki puściły? – pyta pan Maksymilian. Zadowolony Rafał dodał:– piękny szpagat. Bardziej merytorycznie celuje Krzysztof: – mi to wygląda że ktoś odwrotnie łożyska wsadził. Jeszcze inny dodał: – Naprawy w serwisie „tanio i szybko”. 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

13 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


13 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

13
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x