16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Kto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy

OlsztynKto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w...

Olsztyński Rower Miejski cieszy się w naszym mieście dużą popularnością. Jednak niektórzy sądzą, że jak coś jest publiczne, to można bezkarnie dewastować.

reklama

Firma ROOVVE powiedziała postanowiła problem niszczenia rowerów upublicznić. NA swoim Facebooku opublikowała apel o pomoc w ujęciu sprawców: – Szukamy osób, które niszczą nasze rowery ORM. Władze ROOVEE S.A wyznaczyły indywidualną nagrodę w wysokości 1000 zł dla każdej osoby która przyczyni się do pomocy w ujęciu sprawcy lub wskaże sprawców. Osoby które posiadają wiedzę na temat zniszczeń lub dysponują nagraniami wideo, zdjęciami z zaistniałych sytuacji prosimy o kontakt pod adresem e-mail: nagroda@orm.bike
Nagroda zostanie przekazana osobie (osobom), które jako pierwsze przekażą informacje wskazujące sprawców lub informacje które przyczynią się do ich ustalenia i po weryfikacji tych informacji przez odpowiednie służby.
Poniżej jedno z ostatnich zdarzeń, sprawa trafiła już na Policję jednak osoby mające wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt.

reklama

Kto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy

Kto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy Kto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy Kto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy Kto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy Kto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy Kto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy Kto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy Kto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy Kto niszczy Olsztyńskie Rowery Miejskie? Jest nagroda 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
olsztyniak
17 czerwca 2019 14:54

Mam być może zbyt radykalne poglądy, ale to jest powód dla którego nie powinno się robić nic dla społeczeństwa. Miasto miało fajną inicjatywę, a z powodu plebsu cały plan może okazać się niedochodowy. Masz kasę to kup sobie rower i tyle. Jesteśmy biednym, patologicznym krajem, w którym nigdy nic nie zmieni się na lepsze. Wyuczona bezradność to my.

Dlatego państwo powinno oferować tylko bezpieczeństwo, przestrzeganie prawa oraz wojsko. Reszta tylko we własności prywatnej. Nie zarobiłeś, to nie masz i żyj jak menel.

jaaaa
17 czerwca 2019 14:24

przepraszam bardzo za wyrażenie, ale takiego debila, co przecina linkę hamulcową w rowerze z siedzeniem dla dziecka, to tylko powiesić za fujarę na rynku i niech tam wisi póki nie zdechnie

Polecane
Ogłoszenia