12.5 C
Olsztyn
niedziela, 26 Maj, 2019
reklama

Znany olsztynianin Jan Tandyrak nie żyje. Jego ciało znaleziono w Kortowie

Strona główna Polecane artykuły Znany olsztynianin Jan Tandyrak nie żyje. Jego ciało znaleziono w Kortowie
reklama

Wiadomo już, że to ciało Jana Tandyraka zostało znalezione dziś rano w samochodzie w Kortowie. Wiadomość o śmierci znanego olsztyńskiego polityka Platformy Obywatelskiej, przedsiębiorcy i restauratora wszystkimi wstrząsnęła.

Nadal niejasne są okoliczności śmierci Jana Tandyraka. Wiadomo, że zginął od rany postrzałowej z broni myśliwskiej. Został jednak znaleziony nad ranem w wynajętym samochodzie, a nie w swoim własnym pojeździe. Wszystko jednak wskazuje na samobójstwo.
Nie wiadomo co pchnęło przedsiębiorcę do tak desperackiego czynu. Jego restauracje cieszą się wielką uznaniem nawet daleko poza Olsztynem, a porady kulinarne udzielane na blogu i emitowane w rozgłośniach radiowych biły rekordy popularności.

reklama

Jan Tandyrak był organizatorem działań właścicieli lokali na Starówce. Potem zaangażował się z powodzeniem w politykę zostając szefem lokalnych struktur PO, radnym i przewodniczącym Rady Miasta, by następnie porzucić działalność polityczna dla pasji kulinarnej.
W swoim ostatnim, wczorajszym wpisie w mediach społecznościowych poinformował, że przedstawia swój ostatni zrealizowany pomysł.

Więcej:

Tragiczna śmierć znanego olsztynianina! Jego ciało znaleziono w samochodzie w Kortowie

reklama
reklama

7 KOMENTARZE

  1. Jan Tomasz Tandyrak we wrześniu 2018 r. wyrokiem Sądu Rejonowego w Olsztynie Sygnatura akt sprawy V GZd 17/18 miał orzeczony 5 letni zakaz prowadzenia działalności gospodarczej …. Wszystko zaczyna układać się w logiczną całość ,,,,,

  2. Dziwnym trafem giną tylko przedstawiciele PO. I za każdym razem podejrzenia samobójstwa coś tu śmierdzi ale Ziobro wszystko zamiecie pod dywan.

    3
    5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma