25 C
Olsztyn
sobota, 20 lipca, 2024
reklama

Znany olsztynianin Jan Tandyrak nie żyje. Jego ciało znaleziono w Kortowie

OlsztynZnany olsztynianin Jan Tandyrak nie żyje. Jego ciało znaleziono w Kortowie

Wiadomo już, że to ciało Jana Tandyraka zostało znalezione dziś rano w samochodzie w Kortowie. Wiadomość o śmierci znanego olsztyńskiego polityka Platformy Obywatelskiej, przedsiębiorcy i restauratora wszystkimi wstrząsnęła.

reklama

Nadal niejasne są okoliczności śmierci Jana Tandyraka. Wiadomo, że zginął od rany postrzałowej z broni myśliwskiej. Został jednak znaleziony nad ranem w wynajętym samochodzie, a nie w swoim własnym pojeździe. Wszystko jednak wskazuje na samobójstwo.
Nie wiadomo co pchnęło przedsiębiorcę do tak desperackiego czynu. Jego restauracje cieszą się wielką uznaniem nawet daleko poza Olsztynem, a porady kulinarne udzielane na blogu i emitowane w rozgłośniach radiowych biły rekordy popularności.

Jan Tandyrak był organizatorem działań właścicieli lokali na Starówce. Potem zaangażował się z powodzeniem w politykę zostając szefem lokalnych struktur PO, radnym i przewodniczącym Rady Miasta, by następnie porzucić działalność polityczna dla pasji kulinarnej.
W swoim ostatnim, wczorajszym wpisie w mediach społecznościowych poinformował, że przedstawia swój ostatni zrealizowany pomysł.

reklama

Znany olsztynianin Jan Tandyrak nie żyje. Jego ciało znaleziono w Kortowie Kortowo Olsztyn, Wiadomości

Więcej:

Tragiczna śmierć znanego olsztynianina! Jego ciało znaleziono w samochodzie w Kortowie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
DONPEDRO
28 kwietnia 2019 23:34

Jan Tomasz Tandyrak we wrześniu 2018 r. wyrokiem Sądu Rejonowego w Olsztynie Sygnatura akt sprawy V GZd 17/18 miał orzeczony 5 letni zakaz prowadzenia działalności gospodarczej …. Wszystko zaczyna układać się w logiczną całość ,,,,,

beba
26 kwietnia 2019 11:11

za PO to dopiero samobójców było multum nawet sami sobie ręce do tyłu związywali.

Polecane