16 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Potrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów [FOTO][WIDEO]

Strona główna Polecane artykuły Potrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów
reklama

Około godziny 14:30 na ulicy Pstrowskiego w okolicach Tesco doszło do wypadku. Kierująca hondą nie zauważyła pieszej przechodzącej przez jezdnię.

Widziałem jak przez parę metrów ciągnęła ją po asfalcie –  komentuje świadek zdarzenia. Piesza w stanie ciężkim została zabrana do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

reklama

reklama
reklama

8 KOMENTARZE

 1. Nikt nie pędził, sprawczyni wyjeżdżała z drogi osiedlowej na Dywizjonu 303 i najewniej zajęta była wszystkim innym oprócz prowadzenia samochodu, co jest u młodych kobiet kierowców dość symptomatyczne zresztą. Onegdaj sam kiedyś byłem świadkiem jak pani przedstawiciel handlowy zamiatała ul. Leonharda od prawej do lewej rozmawiając przez komórkę i robiąc sobie jednocześnie makijaż). Nie dość że potrąciła przechodzącą przez wjazd do osiedla kobietę (w zasadzie więc rozjechała ją na przejściu dla pieszych), to jeszcze najwyraźniej pomyliły jej się pedały, skutkiem czego zamiast natychmiast zahamować (po pierwszym potrąceniu) najechała na nią i pociągnęła pod podwoziem przez jezdnię, krawężnik aż na chodnik, gdzie samochód się zatrzymał. Na marginesie być może sprawczyni była w szoku, ale w żaden sposób nie próbowała ratować poszkodowanej, tylko stała obok ludzi walczących o wydobycie spod samochodu miażdżonej jego ciężarem ofiary, powtarzając że o CO CHODZI? jej się to przecież zdarzyło PIERWSZY RAZ. Ale jak widać wszystkowiedzących jest tutaj multum, co do kobiet za kierownicą… zaś zdarzają się naprawdę nieźli kierowcy, większość jednak to ostatnie ciapy, które nie mają pojęcia o podstawowych prawach fizyki, a to że hamulec nie myli się z kierunkowskazem uważają za życiowy sukces.

  3
  4
 2. Mieszkam w tej okolicy. Kierowcy pędzą tu jak nienormalni, żeby sobie „skrócić” i byc 30 sekund szybciej na prostopadłej ulicy. Wypadek w tym miejscu wcale nie dziwi, bo to była kwestia czasu. Życzę zdrowia potrąconej kobiecie. W okolicy żłobek i przedszkole. Tak ciężko jeździć główna drogą? Trzeba zapie*dalac mimo tego, że jest górka, pełno pasów i progi spowalniające?

  4
  3
  • Ja również tu mieszkam, wypadek widziałam z okna. Niestety, podejrzewałam, że to będzie kwestia czasu. Bardzo niebezpieczne miejsce a widoczność ograniczona przez parkujące auta, do tego kierowcy ścinający sobie drogę, pędzą czasem nawet 70 na godzinę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma