17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Potrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów [FOTO][WIDEO]

OlsztynPotrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów

Około godziny 14:30 na ulicy Pstrowskiego w okolicach Tesco doszło do wypadku. Kierująca hondą nie zauważyła pieszej przechodzącej przez jezdnię.

reklama

Widziałem jak przez parę metrów ciągnęła ją po asfalcie –  komentuje świadek zdarzenia. Piesza w stanie ciężkim została zabrana do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

reklama

Potrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów [FOTO][WIDEO] potrącenie Olsztyn, WiadomościPotrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów [FOTO][WIDEO] potrącenie Olsztyn, WiadomościPotrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów [FOTO][WIDEO] potrącenie Olsztyn, WiadomościPotrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów [FOTO][WIDEO] potrącenie Olsztyn, WiadomościPotrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów [FOTO][WIDEO] potrącenie Olsztyn, WiadomościPotrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów [FOTO][WIDEO] potrącenie Olsztyn, WiadomościPotrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów [FOTO][WIDEO] potrącenie Olsztyn, WiadomościPotrącenie na ul. Pstrowskiego. Piesza przeciągnięta po asfalcie parę metrów [FOTO][WIDEO] potrącenie Olsztyn, Wiadomości

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Nbv
14 marca 2019 17:33

W Olsztynie nie ma ulicy Pstrowskiego tłuki

Qwerty
14 marca 2019 13:58

Nikt nie pędził, sprawczyni wyjeżdżała z drogi osiedlowej na Dywizjonu 303 i najewniej zajęta była wszystkim innym oprócz prowadzenia samochodu, co jest u młodych kobiet kierowców dość symptomatyczne zresztą. Onegdaj sam kiedyś byłem świadkiem jak pani przedstawiciel handlowy zamiatała ul. Leonharda od prawej do lewej rozmawiając przez komórkę i robiąc sobie jednocześnie makijaż). Nie dość że potrąciła przechodzącą przez wjazd do osiedla kobietę (w zasadzie więc rozjechała ją na przejściu dla pieszych), to jeszcze najwyraźniej pomyliły jej się pedały, skutkiem czego zamiast natychmiast zahamować (po pierwszym potrąceniu) najechała na nią i pociągnęła pod podwoziem przez jezdnię, krawężnik aż na chodnik,… Czytaj więcej »

Polecane