Takiego sklepu w Olsztynie jeszcze nie było. Niebawem otwarcie w Galerii Warmińskiej!

Takiego sklepu w Olsztynie jeszcze nie było. Niebawem otwarcie w Galerii Warmińskiej!

Galeria Warmińska uchyla rąbka tajemnicy i publikuje zdjęcie na swoim Facebooku. Sklep tej firmy przez wielu konsumentów w Polsce jest uważany za jeden z najlepszych pod kątem zakupów internetowych. W swojej ofercie ma innowacyjny sposób wybierania butów. 

Takiego sklepu w Olsztynie jeszcze nie było. Niebawem otwarcie w Galerii Warmińskiej! Galeria Warmińska Olsztyn, Wiadomości

Sklep eobuwie.pl specjalizuje się w sprzedaży obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego i sportowego oraz akcesoriów. W ofercie sklepu znajduje się około 50 tys. produktów ponad 450 marek, m.in.: Gino Rossi, Geox, New Balance, Adidas czy Tamaris. Dostępne są także marki premium, takie jak Guess, Tommy Hilfiger czy Boss. Do tego dochodzą torebki oraz akcesoria, które odwiedzający mogą przeglądać oraz zamawiać za pomocą wyświetlaczy multimedialnych o wysokiej rozdzielczości.

Salon eobuwie.pl oferuje też nowatorski sposób dobierania butów – klienci mogą za darmo wykonać skan stóp 3D, dzięki któremu system dopasuje modele obuwia według indywidualnych potrzeb. Po wyborze odpowiedniego modelu sprzedawca dostarczy go do przymierzenia.

W ramach esize.me, skanery wykonują w kilka sekund dokładny model 3D stóp, uwzględniając wszystkie parametry. Następnie w ułamku sekundy porównują go z danymi dotyczącymi już niemal 40 tys. modeli butów, pochodzących od prawie 500 marek dostępnych w eobuwie.pl. Dzięki temu system rekomenduje właściwy rozmiar dla dowolnej marki czy typu buta.

Sieć eobuwie.pl  należy do Grupy CCC.

Zobacz również:
Galeria Warmińska zamknięta! Na miejscu jest policja [AKTUALIZACJA]

Galeria Warmińska przyjazna elektrycznym autom

Galeria Warmińska: Za parking możesz już płacić kartą płatniczą

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Janusz
5 kwietnia 2019 23:46

Kiedy te otwarcie ?? Data ??
A nie pakiecie gumę z ludzi

Mariusz
27 lutego 2019 16:13

Mogliście dopisać, że artykuł jest sponsorowany