14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Złapała „gumę” pod Olsztynem. Koło wymienił jej… patrol drogówki [WIDEO]

Strona główna Wiadomości Złapała "gumę" pod Olsztynem. Koło wymienił jej... patrol drogówki
reklama

„Pomagać i chronić” to dewiza, którą kierują się policjanci podczas codziennej służby. Dlatego, gdy funkcjonariusze z olsztyńskiej drogówki patrolujący krajową „szesnastkę” zauważyli, że pewna kierująca znalazła się w trudnej sytuacji, zadbali o to, by ją z niej wybawić. W aucie pękła opona, a kierująca pojazdem poznanianka nie miał przy sobie lewarka. Na szczęście takim sprzętem dysponowali policjanci, którzy pomogli kierującej wrócić na trasę.

reklama

Czy możemy jakoś pomóc? – od takiego pytania rozpoczęła się interwencja olsztyńskich policjantów w sprawie stojącej na poboczu krajowej „szesnastki” osobówki. Za kierownicą auta siedziała mieszkanka Poznania. Okazało się, że w trakcie jazdy w aucie pękła opona, a kierująca nim kobieta nie miała ze sobą lewarka. Z uwagi na fakt, że awaria miała miejsce na trasie o dużym natężeniu ruchu (Kromerowo – Barczewo) funkcjonariusze zgłosili sprawę oficerowi dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. W tym czasie interwencja policjantów nie była pilnie potrzebna w innej sprawie i w innym miejscu, dlatego zaproponowali kobiecie pomoc. Kilka chwil później sprawnie wymienili koło.

Mieszkanka Poznania była bardzo wdzięczna policjantom i z uśmiechem ruszyła w dalszą drogę, a policjanci wrócili do służby patrolowej, by pomagać i chronić.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma