17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Koncert Agnieszki Chylińskiej w Olsztynie

Strona główna Wiadomości Koncert Agnieszki Chylińskiej w Olsztynie
reklama

Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „FOREVER CHILD” Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej.

Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytuł POTRÓJNEJ PLATYNY, utwór „Królowa Łez” tytuł DIAMENTOWEGO SINGLA oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa FOREVER CHILD TOUR (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana (niektóre koncerty status SOLD OUT uzyskiwały zaledwie w kilka dni).

reklama

Tymczasem, Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem! Album PINK PUNK ukazał się na rynku 26 października 2018 roku.

Wydawcą płyty Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management – firma TOP MANAGEMENT. Za dystrybucję i wsparcie odpowiada stały partner – firma Warner Music Polska.

Wyłącznym producentem trasy koncertowej jest firma TOP MANAGEMENT.

Koncert odbędzie się w Hali Uranii w niedzielę 16 grudnia o godz. 19:00. Cena biletów po 69 i 99 zł. Dostępne w internetowych serwisach z biletami.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma