15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Festiwal Wibracje 2024. 6 dni pełnych inspiracji i pozytywnych emocji!

Materiał zewnętrznyFestiwal Wibracje 2024. 6 dni pełnych inspiracji i pozytywnych emocji!

Festiwal Wibracje to pierwszy i największy w Polsce festiwal poświęcony zrównoważonemu rozwojowi, życiu w harmonii oraz zdrowiu psychicznemu i fizycznemu. Organizatorzy, zapraszając wybitnych nauczycieli, przewodników i artystów, promują dobrostan psychofizyczny i inspirują do pełniejszego życia.

reklama

Wibracje przyciągają tysiące pasjonatów życia, którzy tworzą wyjątkową atmosferę pełną otwartości, ciepła i życzliwości. To miejsce, gdzie spotykają się ludzie o wysokim poziomie świadomości, gotowi do zgłębiania wiedzy, samorozwoju i budowania relacji.

Festiwal Wibracje 2024. 6 dni pełnych inspiracji i pozytywnych emocji! Materiał zewnętrzny, TOP, Wiadomości

W programie Festiwalu Wibracje 2024:

  • Ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy
  • Światowa scena ethno/electro & Medicine Music
  • Ogniska, 10 stref tematycznych, joga, medytacja, Cacao Dance
  • Relaks nad rzeką, sauna, śpiew ptaków i bose stopy

reklama

Radość życia i samorozwój – co będzie się działo?

Festiwal Wibracje to sześciodniowe wydarzenie, które łączy cechy festiwalu, wystawy, konferencji i zajęć interaktywnych. Spotkania prowadzone są przez najlepszych fachowców i pasjonatów, a wieczorami odbywają się koncerty i happeningi artystyczne. Zajęcia trwają od rana do wieczora w wielu strefach tematycznych.

W tegorocznej edycji, która odbędzie się od 16 do 21 lipca w Radotkach koło Płocka, weźmie udział blisko 7 tysięcy osób. Nowa lokalizacja oferuje malownicze otoczenie, wszechobecną roślinność, pobliski las i rzekę, a także infrastrukturę: pole namiotowe, sanitariaty, strefę gastronomiczną i parking.

Zakup biletów.

reklama

Festiwal przyjazny dzieciom

Festiwal Wibracje to także miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Dzieci do 11. roku życia mają wstęp wolny, a na najmłodszych czeka specjalna przestrzeń wolnej zabawy oraz strefa malucha z fachową opieką. Organizatorzy zadbali o program tak, aby jednocześnie aktywną opieką można było objąć około 100 dzieci.

Festiwal Wibracje 2024. 6 dni pełnych inspiracji i pozytywnych emocji! Materiał zewnętrzny, TOP, Wiadomości

Muzyka i warsztaty

Na głównej scenie Wibracji, od wieczora do rana, będzie grała muzyka. Na otwarcie zagra ukochany przez festiwalowiczów duet Gooral & Paprodziad, a w kolejnych dniach Leszek Możdżer, multiinstrumentalista Evan Hatfield z USA oraz gwiazda sceny electro ElBuho. Koncerty i warsztaty poprowadzi także kanadyjsko-izraelska pieśniarka oraz aktywistka Yael Deckelbaum.

Festiwal Wibracje 2024. 6 dni pełnych inspiracji i pozytywnych emocji! Materiał zewnętrzny, TOP, Wiadomości

Program festiwalu obejmuje pięć głównych obszarów: prelekcje, warsztaty, strefy tematyczne, koncerty oraz część targową. Zajęcia będą prowadzone po polsku oraz angielsku, co umożliwi uczestnikom z różnych krajów pełne zanurzenie się w festiwalowej atmosferze. Szczegółowy program festiwalu.

Zakup biletów.

Kto jeszcze?

Strefa Tantry po ogromnym sukcesie w zeszłym roku nadal będzie rozwijana pod pieczą sióstr Magdy i Hani Darmas. W Strefie Sztuki zobaczymy m.in. Dellfinę Dellert, autorkę filmu “Nago. Głośno. Dumnie”, opowiadającego o polskich drag queens. Poprowadzi ona spotkanie, którego motywem przewodnim będzie: “Wszystko, czego szukasz, szuka Ciebie”.

Performance pt. „Ostatni piknik” poprowadzi malarka Ola Szerstobitow. Będzie to dynamiczny spektakl oparty na strukturze improwizacyjnej, łączący ruch, wizualia i dźwięk. Teatr Akt zaprezentuje swoje plenerowe przedstawienia. Całość programu w Strefie Sztuki koordynuje Marta Zielińska.

Dr Tomasz Miller opowie o największych zagadkach fizyki i kosmosu, zgłębiając także refleksyjny temat: Czy matematyka jest językiem wszechświata? Szymon Bujalski, dziennikarz zajmujący się klimatem, omówi zmiany klimatyczne i ich konsekwencje.

Strefą Dźwięku opiekuje się Tomek Torres, znany festiwalowiczom. Oprócz różnorodnej muzyki, będą tam wykłady o różnicach między dźwiękami analogowymi i cyfrowymi. Z Hiszpanii przyjadą Tone of Life (Tom Soltron i Abby Delsol) z koncertami na gongach.

Nowością jest Strefa Sztuk Wschodnich, prowadzona przez Marcina Wojewodę. Znajdą się tam zajęcia z TaoYoi, TaiChi, Aikido oraz Kung Fu. Warsztaty Aikido poprowadzi Przemek Gawroński, członek zarządu Polskiej Federacji Aikido, posiadający 6. stopień dan. Warsztaty Kung Fu poprowadzi Łukasz Duszak, adept klasztoru Shaolin.

Dołącz do wyjątkowej społeczności Festiwalu Wibracje i zainspiruj się do życia w harmonii.

Zakup biletów.

Program Festiwalu Wibracje

Odwiedź FB

Youtube

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane