17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Tragiczne zderzenie trzech samochodów. Dwie osoby ranne

PiszTragiczne zderzenie trzech samochodów. Dwie osoby ranne

Do poważnego wypadku doszło na drodze krajowej 63 na odcinku między Orzyszem a Giżyckiem – 9 czerwca o godzinie 18.20. W zderzeniu uczestniczyły trzy samochody.

reklama

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 36-letni kierowca Audi z województwa mazowieckiego zmienił pas ruchu, nie upewniając się, że jest wyprzedzany przez Renault Megane, kierowane przez 39-letnią mieszkankę gminy Ełk. W wyniku manewru obronnego, kierująca Renault Megane straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w jadące w tym samym kierunku Renault Koleos, prowadzone przez 67-letniego mieszkańca gminy Ełk. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

W akcji brały udział: OSP Orzysz, JRG Pisz, WSP Orzysz, 3 Zespoły Ratownictwa Medycznego (ZRM) oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (LPR).

reklama

Kierujący pojazdem marki Renault Koleos oraz 60 – letnia pasażerka pojazdu marki Renault Megane zostali przetransportowani do szpitala. Służby ratunkowe zabezpieczyły teren i udzieliły niezbędnej pomocy. Wypadek spowodował czasowe utrudnienia w ruchu. Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

źródło: KPP Pisz, fot: OSP Orzysz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane