17 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Potrącenie nastolatek na ul. Sielskiej. Są informacje ze szpitala o ich stanie zdrowia

OlsztynPotrącenie nastolatek na ul. Sielskiej. Są informacje ze szpitala o ich stanie...

Wczoraj (14.04.2024) w godzinach wieczornych na ulicy Sielskiej w pobliżu hotelu Omega doszło do niefortunnego wypadku, w którym ucierpiały dwie młode osoby. Dwie dziewczynki w wieku 13 i 14 lat zostały potrącone przez samochód marki Toyota Yaris, gdy przechodziły przez przejście dla pieszych.

reklama

Kierująca pojazdem 64-letnia kobieta była trzeźwa w momencie wypadku, co potwierdziły wyniki przeprowadzonego na miejscu badania alkomatem. Mimo to, zdarzenie to skończyło się poważnymi urazami dla poszkodowanych, które natychmiast zostały przewiezione do szpitala. W związku z wypadkiem, dwa pasy na ulicy Sielskiej zostały zablokowane, co spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu.

W najnowszych informacjach ze szpitala, do którego trafiły dziewczynki, podano, że 13-latka doznała złamania ręki, natomiast starsza z nich, 14-latka, ma uraz głowy. Stan zdrowia obu poszkodowanych jest stabilny, jednak pozostają one pod obserwacją lekarzy. Policja prowadzi dalsze śledztwo w sprawie ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia