22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Zderzenie ciężarówki z karawanem w Olsztynie – jedna osoba w szpitalu

OlsztynZderzenie ciężarówki z karawanem w Olsztynie – jedna osoba w szpitalu

W piątkowy poranek, 12 kwietnia, na skrzyżowaniu ulicy Limanowskiego z Jagiellońską w Olsztynie doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Około godziny 9:30, ciężarówka marki Scania, przewożąca paszę, zderzyła się z karawanem marki Mercedes.

reklama


Według informacji podanych przez mł. asp. Jacka Wilczewskiego z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, na którą powołuje się Gazeta Olsztyńska: “Dwa samochody, jeden ciężarowy i drugi marki Mercedes, jadąc z ul. Jagiellońskiej, skręciły w tym samym momencie w lewo, kierując się w stronę ul. Limanowskiego. Kierujący ciężarówką 52-latek, jadąc z lewego pasa, zajął miejsce na pasie prawym, którym poruszał się 45-letni kierowca mercedesa. Doszło do kolizji “.

Kierowca Mercedesa doznał bólu kręgosłupa i został przewieziony do szpitala na obserwację. Kierujący ciężarówką otrzymał mandat karny. W wyniku zderzenia jedna z jezdni na ulicy Limanowskiego, prowadzącej do centrum miasta, została zablokowana, co spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu.

reklama

Na miejsce kolizji natychmiast przybyły dwa zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja, które podjęły niezbędne działania.

Zderzenie ciężarówki z karawanem w Olsztynie – jedna osoba w szpitalu ruch drogowy Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: olsztyn.com.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Romuald
14 kwietnia 2024 23:50

Za brak obwodnicy i zakorkowane zatorze podziekujmy w dniu wyborow panu szewczykowi zastepcy pana grzymowicza ktory to NIE ROBIL NIC

Ben
14 kwietnia 2024 20:00

co ta ciężarówka w ogóle robiła na lewym pasie

Polecane
Ogłoszenia