21 C
Olsztyn
sobota, 13 lipca, 2024
reklama

Radosław Król powołał Grzegorza Bukowskiego na stanowisko Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego w warmińsko-mazurskim

OlsztynRadosław Król powołał Grzegorza Bukowskiego na stanowisko Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego w...

W piątek 2 lutego nastąpiła zmiana na stanowisku Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego. Decyzją wojewody warmińsko-mazurskiego Radosława Króla inspektorem został mianowany Grzegorz Bukowski.

reklama

Nowy inspektor posiada duże doświadczenie w branży, gdyż jest związany z Inspekcją Transportu Drogowego od blisko dwóch dekad, czyli od 2003 roku. Przez ostatnie trzynaście lat piastował stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Inspekcji, gdzie nabierał cennych doświadczeń i kompetencji niezbędnych do efektywnego zarządzania na szczeblu wojewódzkim.

Nowy inspektor odpowiedzialny będzie za szereg zadań związanych z kontrolą transportu drogowego na terenie województwa warmińsko-mazurskiego Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym przewozem osób i towarów, dbanie o bezpieczeństwo i porządek na drogach oraz egzekwowanie przepisów z zakresu transportu drogowego to tylko niektóre z zadań, jakie stoją przed Bukowskim.

reklama

źródło: WITD Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kąfederata
5 lutego 2024 07:41

Co na to paul mark, psychol który zna się na wszystkim?

Andriej
4 lutego 2024 19:05

Naprawdę, nawet ludzi z inspekcji transportu trzeba wymienić? Jeżu, żałosne…

Polecane