7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

W nocy zaginęła 13-latka spod Olsztyna

OlsztynW nocy zaginęła 13-latka spod Olsztyna

Olsztyńscy policjanci prowadzą intensywne poszukiwania 13-letniej Leny, która zaginęła w nocy z 20 na 21 stycznia 2024 roku. Lena, będąca na przepustce z ośrodka wychowawczego we Wrocławiu, wyszła z domu w miejscowości Słupy (gmina Dywity) i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Istnieje podejrzenie, że nastolatka mogła udać się w kierunku Wrocławia lub Kłodzka, ale również nie wyklucza się, że może przebywać na terenie Olsztyna lub powiatu olsztyńskiego.

reklama
W nocy zaginęła 13-latka spod Olsztyna zaginięcie Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

Rysopis i szczegóły dotyczące zaginionej

Lena jest dziewczynką szczupłej budowy ciała, ma 158 cm wzrostu, czarne włosy do ramion i brązowe oczy. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w czarną kurtkę z kapturem, spodnie w kratę i białe zimowe buty sportowe. Możliwe, że ma przy sobie dużą czarną torebkę damską.

Apel policji

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Leny, o kontakt. Każda informacja może być kluczowa w ustaleniu, gdzie znajduje się zaginiona 13-latka. Osoby mogące pomóc proszone są o kontaktowanie się osobiście z najbliższą jednostką policji, a także telefonicznie pod numerami: 605 549 341 lub 47 73 134 24.

reklama

Zaginięcie młodej osoby to zawsze sytuacja pełna niepokoju i niepewności, dlatego każda informacja jest na wagę złota i może przyczynić się do szybkiego odnalezienia Leny. Policja i rodzina zaginionej liczą na pomoc społeczności w odnalezieniu dziewczynki.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Allah jedyna miłość jedyne dobro
22 stycznia 2024 13:34

Wygląda jak kobieta pracująca, co za rodzice nowocześni…. Wstyd… dziewczyna 13lat wygląda jak 18. Przebieg jak Mercedes 20letni fach wyuczony

jurek
23 stycznia 2024 08:48

Co to za absurd z zamazanym zdjęciem? Policja prosi o pomoc a zdjęcia brak.

Polecane
Ogłoszenia