Kolonie i obozy żeglarskie na Mazurach

Kolonie i obozy żeglarskie na Mazurach

Jeśli Twoje dziecko interesuje się żeglarstwem, a Ty nie masz pomysłu jakie wakacje mu zorganizować, skorzystaj z oferty szkoły żeglarskiej PuntoVita i wyślij swoją pociechę na letnią kolonię żeglarską na Mazurach. A może chcesz, aby Twoje dziecko poznało tajniki żeglarstwa, nabrało wiatru w żagle i jednocześnie zyskało nową pasję, która pozwoli mu na rozwój? W takim wypadku warto zdecydować się na obozy żeglarskie jachtem po Mazurach. Nauka żeglarstwa pod okiem doświadczonych instruktorów to wspaniała okazja dla Twojego dziecka do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności, a w przyszłości także szansa na uczynienie z tej pasji swojego zawodu.

Kolonie żeglarskie na Mazurach

Kolonie żeglarskie dla dzieci to gwarancja bezpiecznej nauki pod opieką doświadczonych instruktorów i pasjonatów żeglarstwa. Naszą misją jest nie tylko podzielenie się wiedzą o żeglarstwie i historiami, które zdążyliśmy poznać podczas naszej praktyki żeglarskiej, ale także zabawa i aktywny odpoczynek.

Na naszych koloniach i organizowanych obozach chcemy zarażać innych żeglarską pasją i pokazać, że to świetny zawód, który w przyszłości wykonywać może każdy z naszych podopiecznych. Nasze kolonie żeglarskie organizujemy od wielu lat i regularnie cieszą się sporym zainteresowaniem dzieci i rodziców w każdym wieku.

Kolonie i obozy żeglarskie na Mazurach Artykuł sponsorowany, Olsztyn, WiadomościOrganizując letnie kolonie na Mazurach dbamy o to, aby nasi uczestniczyli wynieśli z nich jak najwięcej wartościowej wiedzy o żeglarstwie, ale również mogli poznać uroki Mazur, spędzić aktywnie czas oraz zawrzeć nowe znajomości. Tego wszystkiego doświadczy twoje dziecko wtedy, gdy wybierzesz dla niego najlepszy obóz szkoleniowy.

Ważnym czynnikiem udanych obozów czy szkoleń żeglarskich jest kadra opiekująca się lub szkoląca nasze dziecko. Każdy z instruktorów pracujących na kolonii lub obozie żeglarskim posiada odpowiednie uprawnienia do opieki i przeprowadzania takich szkoleń, dzięki czemu każdy rodzic zyskuje gwarancję profesjonalnej opieki i nauki dla swojego dziecka podczas kolonii lub obozu organizowanego przez naszą szkołę PuntoVita. Właśnie dlatego obozy na Mazurach organizowane przez nas są tak bezpieczne oraz wyjątkowe.

Więcej szczegółów o obozach żeglarskich organizowanych przez naszą szkołę pisała gazeta Dziennik Wschodni. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Jak przygotować się na kolonię żeglarską?

Wakacyjna kolonia żeglarska to świetny sposób na to, aby zapoznać się z prawdziwym, żeglarskim życiem, zdobyć patenty żeglarskie, a także pokochać żeglarstwo. Podczas wspólnych spotkań gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń. To także okazja, aby zdobyć wiedzę i umiejętności, dzięki którym Twoje dziecko uzyska własne uprawnienia żeglarskie i w przyszłości będzie mogło organizować własne rejsy żeglarskie. Kolonie na Mazurach dzięki naszej doświadczonej i starannie wyszkolonej kadrze, która dba o bezpieczeństwo uczestników naszych kolonii są bardzo miło wspominane przez dzieci i młodzież ze względu na bogaty program zajęć, duży zakres żeglarskiej wiedzy i liczne, aktywne zabawy.

Kolonie i obozy żeglarskie na Mazurach Artykuł sponsorowany, Olsztyn, WiadomościNie wiesz, jak przygotować swoje dziecko na nasz obóz lub kolonie na Mazurach? Zacznij od spakowania kilku ciepłych ubrań, które będą przydatne podczas wietrznego rejsu. W worku żeglarskim Twojego dziecka powinna znaleźć się także czapka, legitymacja szkolna, bielizna termiczna, wygodne obuwie, wodoszczelny futerał na sprzęt elektroniczny, okulary przeciwsłoneczne, kosmetyki chroniące skórę dziecka przed promieniowaniem słonecznym, ręczniki, przybory toaletowe. Z takim ekwipunkiem rejs będzie prawdziwą przyjemnością oraz będzie długo wspominany przez Twoją pociechę.

Kolonie i obozy żeglarskie na Mazurach Artykuł sponsorowany, Olsztyn, WiadomościZapraszamy!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze