11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Materiał z monitoringu może rozwiązać sprawę: policja prosi o pomoc

OlsztynMateriał z monitoringu może rozwiązać sprawę: policja prosi o pomoc

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie intensywnie pracują nad wyjaśnieniem okoliczności kradzieży roweru, do której doszło 15 listopada 2023 roku. Straty wynikające z tego zdarzenia oszacowano na 1800 złotych.

reklama

*wideo poniżej

W ramach prowadzonego śledztwa funkcjonariusze zdecydowali się na opublikowanie fragmentu zabezpieczonego materiału z monitoringu. Film, choć nie przedstawia bezpośrednio wizerunku podejrzanej osoby, może być kluczowy w ustaleniu jej tożsamości. Na nagraniu widać mężczyznę, który odjeżdża skradzionym rowerem.

reklama

Olsztyńska policja zwraca się z apelem do mieszkańców i osób, które mogą posiadać informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy. Każdy, kto rozpoznaje osobę widoczną na filmie lub posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie pod numerami telefonów 47 731 34 99 lub 47 731 38 32. Policja zapewnia anonimowość osobom zgłaszającym się z informacjami.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia