27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Trener osobisty w Katowicach – zmień swoją kondycję w nowym roku!

Materiał partneraTrener osobisty w Katowicach - zmień swoją kondycję w nowym roku!

Zbliża się nowy rok, a z nim odgrzewane co roku o tej porze postanowienia. Jeśli w tym roku chcesz się odciąć od chwilowego zapału i profesjonalnie podejść do zmian w swoim życiu, skorzystaj z pomocy. Zdając cotygodniowe raporty i otrzymując kolejne dawki ćwiczeń łatwiej Ci będzie wziąć się za siebie. Taką dawkę motywacji gwarantuje tylko trener personalny Katowice. Dlaczego warto podjąć aktywność fizyczną pod okiem specjalisty?

reklama

Treningi personalne dostosowane do możliwości

Profesja trenera personalnego zdobywa coraz większą popularność, warto jednak wiedzieć, czego powinno się oczekiwać po indywidualnych zajęciach. Po pierwsze, trening osobisty skupia się jedynie na Tobie, kondycji Twojego organizmu i Twoich celach treningowych. To także nauka poprawnego wykonywania ćwiczeń i uruchamiania konkretnych partii mięśni. Jeśli pierwsze zajęcia przekonają Cię do podjęcia dalszej inwestycji w swoje zdrowie, wybierz jeden ze starannie ułożonych pakietów. Najciekawszy jest pakiet pełnej współpracy na cały miesiąc, idealny dla początkujących. Za niecałe 350 złotych otrzymasz plan treningowy na 4 tygodnie, dietę na 7 dni wraz z zamiennikami, listę zakupów i suplementów oraz cotygodniowe raporty. Jeśli zależy Ci na tym, by ćwiczyć pod okiem instruktora, zapisz się na pakiet 8, 12 lub 36 treningów personalnych.

Trening personalny w dowolnym zakresie

Optymalny na start trening pojedynczy kosztuje jedynie 170 złotych. W cenie otrzymujesz naukę wzorców ruchowych i technik ćwiczeń oraz ustalenie dalszego planu działań. To także szansa sprawdzenia w praktyce, czy dogadasz się z trenerem personalnym, Przemysławem Lipińskim. Jeśli wolisz ćwiczyć w domu, podejmij współpracę online. W zamian otrzymasz plan treningowy na 4 tygodnie, raporty co 7 dni i stały kontakt z przetrenerem. Liczysz nie tylko na dobrane ćwiczenia, ale też na indywidualny plan żywieniowy? Jako trener osobisty ze sporym doświadczeniem, Przemek ułoży go w ramach pakietów treningów. Biorąc pod uwagę wywiad żywieniowy i predyspozycje (także zdrowotne) uczestnika, dieta jest starannie dopasowywana, wraz z zamiennikami.

reklama

Poprawa kondycji i zdrowia pod okiem trenera – Katowice

Trener osobisty Katowice prowadzi treningi personalne na siłowni od 2019 roku. Wśród terenów personalnych Przemek wyróżnia się determinacją i zdobytym wykształceniem. Po ukończeniu studiów magisterskich na AWF Katowice ze specjalnością trenera personalnego zajął się treningami osobistymi i medycznymi. Indywidualne podejście do każdego uczestnika umożliwia podjęcie przez niego starannie dobranej aktywności fizycznej i przekazaniu mu energii niezbędnej do działania.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane