2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023

W sercu Olsztyna można zwiedzić niesamowitą wystawę klocków LEGO

W samym sercu Olsztyna, miłośnicy klocków LEGO będą mieli niepowtarzalną okazję podziwiania rozbudowanej wystawy, która przeniesie zwiedzających w kolorowy świat małych plastikowych cegiełek. Wystawa, oferująca szeroki przekrój modeli od lat 70. po współczesne konstrukcje, obiecuje być prawdziwą ucztą dla oczu zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych fanów LEGO.

Zacznijmy od nostalgicznej podróży w czasie dzięki unikatowej kolekcji klocków z lat 70., które zachwycą swoim retro designem i wyjątkowym urokiem. Następnie, przejdźmy do bardziej współczesnych kreacji, takich jak zaawansowane technicznie budowle Ninjago, imponujący Hulkbuster, czy kolekcja Star Wars z dominującym modelem Sokoła Millenium.

Miłośnicy epickich opowieści z pewnością docenią monumentalne przedstawienie Helmowego Jaru z “Władcy Pierścieni” oraz magiczny Bank Gringotta prosto z serii o Harrym Potterze. Dla fanów sportu, nie lada gratką będzie model Stadionu Camp Nou, a dla poszukiwaczy unikatów – sterowana gwizdkiem kolejka z lat 70., Domek Bellville oraz zamek Duplo.

Wystawa może pochwalić się również największą kolekcją LEGO zwierząt – aż 850 egzemplarzy, oraz najdroższą figurką świata, chromowanym złotem Mr. Goldem, co stanowi prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów.

Dla tych, którzy chcieliby zabrać kawałek magii LEGO do domu, przygotowany został sklep z tysiącami figurek i ekskluzywnymi zestawami LEGO. Oferta cenowa zaczyna się już od 10 zł, co pozwala na wybór idealnej pamiątki bez względu na budżet.

Szkoły, przedszkola i inne grupy zorganizowane mają możliwość zarezerwowania wizyty, co gwarantuje komfortowe warunki zwiedzania i dostosowanie atrakcji edukacyjnych do potrzeb grupy.

Zapraszamy na wystawę od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-20:00. Rezerwacje grupowe można dokonywać telefonicznie pod numerem 730 200 200 lub mailowo na wystawa_prosta23@wp.pl. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zanurzyć się w świecie LEGO i doświadczyć nieograniczonej kreatywności, jaką te klocki oferują. Każdy odwiedzający może liczyć na fascynującą przygodę i wspaniałą zabawę. Zapraszamy do Olsztyna!

Adres : ul. Prosta 23, Olsztyn

Bilety: ebilt.pl