fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 13 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Spowodował kolizję i stracił prawo jazdy

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na trasie Ełk – Rajgród. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Kierowca hyundaia zjechał na lewy pas i doprowadził do czołowego zdarzenia z jadącym z naprzeciwka fordem. Policjanci sprawcy zdarzenia zatrzymali prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło na trasie Ełk-Rajgród. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-letni kierowca hyundaia nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go volkswagena i w wyniku gwałtownego hamowania skręcił w lewo. Doprowadził w ten sposób do czołowego zderzenia z fordem jadącym z naprzeciwka. Ford dachował w przydrożnym rowie. W zdarzeniu został też uszkodzony volkswagen. Kierowca hyundaia i trzech mężczyzn podróżujących fordem trafiło do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Po udzieleniu im niezbędnej pomocy osoby te zostały zwolnione do domu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Kierowcy hyundaia policjanci zatrzymali prawo jazdy i wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...