Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Spowodował kolizję i stracił prawo jazdy

reklama

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na trasie Ełk – Rajgród. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Kierowca hyundaia zjechał na lewy pas i doprowadził do czołowego zdarzenia z jadącym z naprzeciwka fordem. Policjanci sprawcy zdarzenia zatrzymali prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło na trasie Ełk-Rajgród. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-letni kierowca hyundaia nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go volkswagena i w wyniku gwałtownego hamowania skręcił w lewo. Doprowadził w ten sposób do czołowego zderzenia z fordem jadącym z naprzeciwka. Ford dachował w przydrożnym rowie. W zdarzeniu został też uszkodzony volkswagen. Kierowca hyundaia i trzech mężczyzn podróżujących fordem trafiło do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Po udzieleniu im niezbędnej pomocy osoby te zostały zwolnione do domu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Kierowcy hyundaia policjanci zatrzymali prawo jazdy i wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

reklama

styczeń, 2020

26STY08:00PitBike - Tor Kormoran Vol.2Kormoran Tor Kartingowy, Sprzętowa 6

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X