22 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024

Zgrana ekipa od sprzedaży w Cymesie

Piekarnia Cymes już od 15 lat serwuje klientom smaczne wyroby piekarnicze. Świeżość, naturalne składniki, receptury sprawdzone od lat — to wszystko przyciąga uwagę klientów ceniących sobie jakość i zdrowie. Chleby, bułki, słodkości i słone przekąski dostarczane są codziennie do ponad 30 sklepów firmowych Cymes oraz sklepów partnerskich Cymes w całym województwie warmińsko-mazurskim. Sprawna logistyka i codzienne dostawy (często 2 lub 3 razy dziennie) sprawiają, że klienci mogą być pewni, że każdy zakup produktów Cymesa to gwarancja smaku i świeżości.

— Ważna jest jakość, smak i świeżość naszych produktów, ale nie zapominamy też o odpowiedniej obsłudze — mówi Damian Siedlecki, kierownik sklepów firmowych Cymes, od 13 lat w firmie — Dbamy o odpowiednie szkolenia personelu, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Regularnie monitorujemy też opinie kupujących. Dzięki temu staramy się lepiej zrozumieć potrzeby Klienta i odpowiednio dostosować nasze podejście i asortyment.

Nowości i promocje w ofercie

Piekarnia Cymes nieustannie poszukuje nowych smaków i jak najlepszych składników. Wprowadza wypieki, w których znajdziecie sezonowe, polskie owoce! Ale nie zapomina też oczywiście o tradycyjnym, pieczonym na prawdziwym zakwasie, chlebie.

— Dzięki tak szerokiej ofercie, wyroby piekarni Cymes docierają także do tych miejsc w województwie warmińsko-mazurskim, w których nie ma sklepów firmowych. Są za to osiedlowe lub wielkopowierzchniowe — czyli nasze sklepy partnerskie — mówi Katarzyna Ciak, manager do spraw sprzedaży firmy Cymes, która pracuje już od 6 lat w piekarni Cymes. — Stawiamy na dobre relacje z odbiorcami naszych produktów — dodaje Jacek Dubrowski, manager sprzedaży firmy Cymes, od 14 lat w firmie — Dlatego przygotowujemy indywidualne oferty dla sklepów partnerskich i ciekawe promocje specjalnie dla Klientów tych sklepów.

A skoro o promocjach mowa, to koniecznie trzeba wspomnieć o najnowszej promocji Piekarni Cymes z okazji ich 15 urodzin! Chleb Baltonowski — pieczony na naturalnym zakwasie — tylko po 2,99 zł! Promocja trwa do 14 października. Zapraszamy serdecznie do Piekarni Cymes i sklepów partnerskich Cymes.

Angażowanie się w życie lokalnej społeczności

Firma Cymes aktywnie odpowiada na potrzeby swoich Klientów przygotowując nowe produkty, a także udoskonalając obecne pieczywo. Angażuje się również w lokalną społeczność. Jest widoczna podczas znanych imprez — jak np. Kortowiada 2023 czy Ogólnopolskie Mistrzostwa Ratownictwa ale wspiera też akcje charytatywne – np. Bieg Mikołajkowy, Duathlon dla dzieci i młodzieży oraz wydarzenia sportowe i lokalny sport: np. Rugby Team Olsztyn. Co ważne — firma dba o środowisko i dlatego ogranicza opakowania plastikowe w swoich sklepach, stawiając na ekologiczne rozwiązania. Każdy dział Piekarni Cymes dba o to, by tworzyć i udostępniać najlepsze produkty, pieczone tak od serca, przy jak najlepszej obsłudze Klienta.

Zgrana ekipa od sprzedaży w Cymesie gastronomia Olsztyn, Wiadomości, zShowcase