fbpx
18 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Niesamowity sukces młodego olsztynianina! Kuba Wilczak ze złotym pucharem

OlsztynNiesamowity sukces młodego olsztynianina! Kuba Wilczak ze złotym pucharem

Pierwszego września tego roku w Warszawie, podczas targów Beauty Forum Hair, odbyły się Mistrzostwa Polski we fryzjerstwie i barberingu. Z Olsztyna, Kuba Wilczak wrócił ze złotym pucharem, potwierdzając swój talent i umiejętności w strzyżeniu i modelowaniu fryzury męskiej.

reklama

Złoty sukces w stolicy

Kuba rywalizował w jednej z czterech konkurencji, a na wykonanie zadania miał jedynie 50 minut. Mimo ograniczonego czasu i dużej presji, Olsztynianin zdobył mistrzostwo.

“Dało mi to ogromną satysfakcję! Oczywiście formę utrzymuję cały czas — niezależnie, czy startuję w zawodach, czy nie. Wzięcie udziału w konkursie jednak podnosi poprzeczkę — pracuję wtedy intensywniej,” mówi Kuba w rozmowie z Gazetą Olsztyńską. Dodaje on, że do zawodów przygotowywał się około trzech miesięcy, skupiając się na powtarzalności, eliminowaniu błędów i pracy na czas.

reklama

Nie pierwszy raz na podium

To nie jest pierwszy raz, gdy Kuba stanął na podium. Jest multimedalistą Mistrzostw Polski w organizacji OKFK, dwukrotnym mistrzem Polski juniorów i pierwszym vice mistrzem Polski seniorów.

reklama

“Jestem skromnym chłopakiem, ale mam już trochę sukcesów na koncie,” przyznaje Kuba w wywiadzie dla Gazety Olsztyńskiej. “Zawdzięczam to talentowi, pracowitości, ambicji, dokładności, komunikatywności oraz umiejętności pracy pod presją czasu. Jestem jeszcze młodym człowiekiem, a przygodę z fryzjerstwem zacząłem, gdy miałem 15 lat!”

Wsparcie rodzinne

Kuba podkreśla też rolę wsparcia ze strony rodziny. Dziękował swojemu trenerowi, Szymonowi Wilczakowi, za wsparcie i profesjonalne przygotowanie. “Jego wskazówki i doświadczenie są cenne. I przynoszą efekty,” zauważa w rozmowie z Gazetą Olsztyńską.

Kontynuacja rodzinnego talentu

Co ciekawe, Kuba kontynuuje również rodzinne tradycje w dziedzinie fryzjerstwa, co może być jednym z sekretów jego sukcesu. Jego talent i zaangażowanie z pewnością jeszcze nie raz zaowocują kolejnymi sukcesami na krajowej i międzynarodowej scenie fryzjerskiej.

źródło: Gazeta Olsztyńska

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia