23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Niesamowity sukces młodego olsztynianina! Kuba Wilczak ze złotym pucharem

OlsztynNiesamowity sukces młodego olsztynianina! Kuba Wilczak ze złotym pucharem

Pierwszego września tego roku w Warszawie, podczas targów Beauty Forum Hair, odbyły się Mistrzostwa Polski we fryzjerstwie i barberingu. Z Olsztyna, Kuba Wilczak wrócił ze złotym pucharem, potwierdzając swój talent i umiejętności w strzyżeniu i modelowaniu fryzury męskiej.

reklama

Złoty sukces w stolicy

Kuba rywalizował w jednej z czterech konkurencji, a na wykonanie zadania miał jedynie 50 minut. Mimo ograniczonego czasu i dużej presji, Olsztynianin zdobył mistrzostwo.

“Dało mi to ogromną satysfakcję! Oczywiście formę utrzymuję cały czas — niezależnie, czy startuję w zawodach, czy nie. Wzięcie udziału w konkursie jednak podnosi poprzeczkę — pracuję wtedy intensywniej,” mówi Kuba w rozmowie z Gazetą Olsztyńską. Dodaje on, że do zawodów przygotowywał się około trzech miesięcy, skupiając się na powtarzalności, eliminowaniu błędów i pracy na czas.

reklama

Nie pierwszy raz na podium

To nie jest pierwszy raz, gdy Kuba stanął na podium. Jest multimedalistą Mistrzostw Polski w organizacji OKFK, dwukrotnym mistrzem Polski juniorów i pierwszym vice mistrzem Polski seniorów.

“Jestem skromnym chłopakiem, ale mam już trochę sukcesów na koncie,” przyznaje Kuba w wywiadzie dla Gazety Olsztyńskiej. “Zawdzięczam to talentowi, pracowitości, ambicji, dokładności, komunikatywności oraz umiejętności pracy pod presją czasu. Jestem jeszcze młodym człowiekiem, a przygodę z fryzjerstwem zacząłem, gdy miałem 15 lat!”

reklama

Wsparcie rodzinne

Kuba podkreśla też rolę wsparcia ze strony rodziny. Dziękował swojemu trenerowi, Szymonowi Wilczakowi, za wsparcie i profesjonalne przygotowanie. “Jego wskazówki i doświadczenie są cenne. I przynoszą efekty,” zauważa w rozmowie z Gazetą Olsztyńską.

Kontynuacja rodzinnego talentu

Co ciekawe, Kuba kontynuuje również rodzinne tradycje w dziedzinie fryzjerstwa, co może być jednym z sekretów jego sukcesu. Jego talent i zaangażowanie z pewnością jeszcze nie raz zaowocują kolejnymi sukcesami na krajowej i międzynarodowej scenie fryzjerskiej.

źródło: Gazeta Olsztyńska

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane