fbpx
15 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Rodzicu, czy to twoje dzieci? Poszukuje ich olsztyńska policja

OlsztynRodzicu, czy to twoje dzieci? Poszukuje ich olsztyńska policja

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą śledztwo w sprawie uszkodzenia bramy wjazdowej na jednym z olsztyńskich osiedli. Do zdarzenia doszło 9 czerwca tego roku. Łączna wartość strat wynosi około 3 tysięcy złotych. Policja wzywa mieszkańców do współpracy.

reklama

*nagranie wideo

Szczegóły zdarzenia

Na osiedlu, którego nazwy z oczywistych względów nie podajemy, doszło do uszkodzenia siłownika bramy wjazdowej. Zabezpieczone nagrania z monitoringu wykazały kilka osób, które mogą mieć związek z przestępstwem. Na razie ich tożsamość nie jest znana, ale policjanci intensywnie pracują nad jej ustaleniem.

reklama

Apel do mieszkańców

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Można dzwonić pod następujące numery telefonów: 47 73 138 32, 47 73 134 94, 47 73 134 24, lub przesłać informacje na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Kryminalna zagadka na Kortowie. Olsztyńska policja apeluje o pomoc i publikuje nagranie
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Damian
15 września 2023 07:47

Zabetonowane cale miasto brak parkingow korki do tego wszedzie ploty i trzeba chodzic dwa lub trzy razy wiecej! Popieram mlodziez. Rozumiem na noc sie zamykac ale w dzien? Kurierzy sluzby czy goscie maja problem zeby wejsc. Do tego nawet mieszkancom nie daja pilotow! Wiekszosc tej ziemi nalezy do panstwa a co nalezy do panstwa nalezy do narodu a narod to my!

Damianie
15 września 2023 13:54

nie no jasne, co to za myślenie – popieram młodzież – chcę sobie skrócić drogę i uszkadzam czyjąś własność.

Polecane
Ogłoszenia

Kryminalna zagadka na Kortowie. Olsztyńska policja apeluje o pomoc i publikuje nagranie

Kryminalna zagadka na Kortowie. Olsztyńska policja apeluje o pomoc i publikuje nagranie
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji