14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Rodzicu, czy to twoje dzieci? Poszukuje ich olsztyńska policja

OlsztynRodzicu, czy to twoje dzieci? Poszukuje ich olsztyńska policja

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą śledztwo w sprawie uszkodzenia bramy wjazdowej na jednym z olsztyńskich osiedli. Do zdarzenia doszło 9 czerwca tego roku. Łączna wartość strat wynosi około 3 tysięcy złotych. Policja wzywa mieszkańców do współpracy.

reklama

*nagranie wideo

Szczegóły zdarzenia

Na osiedlu, którego nazwy z oczywistych względów nie podajemy, doszło do uszkodzenia siłownika bramy wjazdowej. Zabezpieczone nagrania z monitoringu wykazały kilka osób, które mogą mieć związek z przestępstwem. Na razie ich tożsamość nie jest znana, ale policjanci intensywnie pracują nad jej ustaleniem.

reklama

Apel do mieszkańców

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Można dzwonić pod następujące numery telefonów: 47 73 138 32, 47 73 134 94, 47 73 134 24, lub przesłać informacje na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Damian
15 września 2023 07:47

Zabetonowane cale miasto brak parkingow korki do tego wszedzie ploty i trzeba chodzic dwa lub trzy razy wiecej! Popieram mlodziez. Rozumiem na noc sie zamykac ale w dzien? Kurierzy sluzby czy goscie maja problem zeby wejsc. Do tego nawet mieszkancom nie daja pilotow! Wiekszosc tej ziemi nalezy do panstwa a co nalezy do panstwa nalezy do narodu a narod to my!

Damianie
15 września 2023 13:54

nie no jasne, co to za myślenie – popieram młodzież – chcę sobie skrócić drogę i uszkadzam czyjąś własność.

Polecane
Ogłoszenia