fbpx
31 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Bezpłatne USG i USG 4D, konsultacje medyczne i praktyczne porady

reklama
Wyślij przez
0

Przyszła mamo, zadbaj o siebie! Pod tym hasłem już po raz drugi Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo i Aura Centrum organizują bezpłatne badania USG i USG 4D oraz konsultacje medyczne dla kobiet w ciąży. Akcja odbędzie się w godzinach 11.00-16.30 na parterze centrum, w pobliżu salonu RTV Euro AGD.

Bezpłatne USG i USG 4D, konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy – to atrakcje, które czekają na wszystkie mamy, które 3 października odwiedzą olsztyńską Aurę. Akcja będzie realizowana w ramach programu „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2015”. Na potrzeby badań w Aura Centrum powstaną dwa gabinety wyposażone w leżanki, aparaty USG i niezbędny sprzęt.

Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, dlatego cieszymy się, że na terenie Aura Centrum organizujemy akcję, która pokazuje jak świadomie czerpać z tego okresu jeszcze więcej radości. Mam nadzieję, że w sobotę, 3 października, każda przyszła mama wyjdzie
z naszego centrum doceniona i pewna swoich codziennych kroków – mówi Anna Gospodarek, Dyrektor Aura Centrum.

reklama

W trakcie akcji wszystkie przyszłe mamy będą mogły przeprowadzić bezpłatne badanie USG, które umożliwia ocenę stanu zdrowia dziecka. Niezwykłym przeżyciem będzie także możliwość wykonania USG 4D, badania które pokazuje trójwymiarowy obraz z brzucha matki w czasie rzeczywistym. Dzięki nowatorskiej technologii badanie umożliwia oglądanie ruchów wykonywanych przez dziecko, a nawet mimiki jego twarzy.

Ilość badań, które zostaną wykonane jest ograniczona a z chwilą rozpoczęcia akcji będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy będą mogli także skorzystać z porad i konsultacji z ekspertami, które odbędą się w specjalnie wydzielonych strefach tematycznych: przygotowanie do porodu, karmienie piersią, pielęgnacja niemowląt czy noszenie w chustach. Dla pań szczególnie cenne będą praktyczne porady jak wrócić do formy po porodzie. „Na wszelki” wypadek przeprowadzone zostaną również pokazy jak udzielić maluchowi pierwszej pomocy
w sytuacji zagrożenia życia.

Podczas akcji będzie można spotkać się także z przedstawicielami Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Eksperci odpowiedzą na pytania związane z ich pozyskiwaniem
i przechowywaniem. Takie komórki w razie potrzeby będą mogły służyć zdrowiu dziecka lub w przypadku zgodności genetycznej – innym członkom rodziny.

Wszystkim zainteresowanym mamom wykonana zostanie sesja zdjęciowa. Przeprowadzone zostaną także konkursy z nagrodami.

Dodatkowe informacje o akcji na stronie internetowej www.szczesliwe.macierzynstwo.pl


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze