20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Znana sieć otwiera się w Elblągu, bo w tym mieście jest potencjał?

ElblągZnana sieć otwiera się w Elblągu, bo w tym mieście jest potencjał?

Jak donosi info.elblag.pl znana sieć sklepów Małpka Express już wkrótce powstanie w Elblągu, bo sieciówka „stara się otwierać w miejscach o dużym potencjale handlowym”.

reklama

Prace nad otwarciem pierwszego w Elblągu sklepu Małpka Express rozpoczęto 2 miesiące temu. Oficjalny start sieciówki w tym mieście ma nastąpić w drugiej połowie kwietnia.

Na terenie kraju powstało już 220 sklepów, a w planach jest otworzenie aż 200 kolejnych. Do końca roku ma być ich łącznie ponad 400. W dalszej perspektywie, czyli do 2021, ma funkcjonować już 2500 sklepów. Warmia i Mazury znajdują się w obszarze zainteresowań właścicieli sieciówki. Świadczy o tym choćby inwestycja w Elblągu. Ponadto istnieje duże prawdopodobieństwo, że Małpka Express powstanie także w Olsztynie.

reklama

Serwis info.elblag.pl przytacza wypowiedź Macieja Bartosika, rzecznika prasowego sieci Małpka Express:

„Nasze sklepy staramy się otwierać w miejscach o dużym potencjale handlowym, a Elbląg, jako jedno z najstarszych i największych miast w tym regionie, z pewnością do takich należy. Małpka Express nie może pozwolić na oddanie tak ważnych lokalizacji w ręce konkurencji”.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia