-2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Wielkie otwarcie Kliniki Rehabilitacyjnej Hura Medical Center przy pl. Bema w Olsztynie!

Klinika Rehabilitacyjna Hura Medical Center ma zaszczyt ogłosić otwarcie swojej nowej placówki przy pl. Bema 1/15 w Olsztynie. Zespół kliniki służy pacjentom oferując najwyższej jakości usługi z zakresu rehabilitacji i wielospecjalistycznych konsultacji. W ofercie znajduje się szeroki zakres usług kompleksowej rehabilitacji narządu ruchu, w tym terapia indywidualna z wykwalifikowanymi fizjoterapeutami, pełna gama zabiegów z zakresu fizykoterapii, a także konsultacje z lekarzami specjalistami, m. in. lek. med. Urszula Hura-Ruitenbach (rehabilitacja, wady postawy), lek. med. Teresa Kołcun-Penkowska (reumatologia, pediatria), dr n. med. Aleksandra Wińska (neurologia).

Klinika Rehabilitacyjna Hura Medical Center jest miejscem przytulnym i komfortowym, stworzonym z myślą o komforcie pacjentów. Atmosfera pełna uśmiechów personelu medycznego dodaje energii i motywacji, aby jeszcze lepiej zadbać o zdrowie pacjentów. Nacisk kładziony jest na indywidualne potrzeby każdego pacjenta, dążenie do kompleksowego podejścia i oferowanie innowacyjnych technologii oraz sprzętu, aby zapewnić najlepszy wymiar rehabilitacji.

Dni otwarte Kliniki Rehabilitacyjnej Hura Medical Center!

Zespół Hura Medical Center ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na dni otwarte, które odbędą się 12-13 czerwca 2023 r. To unikalna okazja do poznania kliniki od środka, spotkania z personelem i skorzystania z bezpłatnych porad specjalistów – z magistrem fizjoterapii oraz z dyplomowaną specjalistką rehabilitacji głosu.

Program dni otwartych obejmuje:

  • Zwiedzanie kliniki – odwiedzający będą mogli zobaczyć nowoczesne i specjalistycznie wyposażone pomieszczenia kliniki.
  • Spotkanie z zespołem – to szansa na poznanie profesjonalistów, którzy dedykują swoje umiejętności i pasję do pomocy pacjentom.
  • Bezpłatne porady fizjoterapeutyczne – po indywidualnej konsultacji z wykwalifikowanym personelem, każdy będzie miał szansę dowiedzieć się więcej o metodach terapeutycznych, idealnie dopasowanych do swoich potrzeb.
  • Bezpłatne porady z dyplomowaną specjalistką rehabilitacji głosu.

Aby zapisać się na bezpłatną poradę z fizjoterapeutą lub logopedą, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 89 542 07 99 (numer wewnętrzny 1) lub stacjonarnie (pl. Bema 1/15, Olsztyn) w rejestracji. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować termin jak najwcześniej!


Serdecznie zapraszamy wszystkich w dniach 12-13 czerwca 2023 r., w godzinach pracy od 7:00 do 19:00. To niepowtarzalna okazja do poznania placówki, jej personelu, a także skorzystania z bezpłatnych porad. Przyjdź i przekonaj się o zaangażowaniu kliniki w dobro pacjentów.

O Hura Medical Center

Od 1996 roku Hura Medical Center oferuje profesjonalną obsługę w zakresie kompleksowej rehabilitacji oraz wielospecjalistycznych konsultacji. Dysponując zespołem wykwalifikowanych specjalistów, klinika zajmuje się zarówno profilaktyką jak i leczeniem wielu chorób i dysfunkcji. Dbając o wysokie standardy leczenia usprawniającego, klinika korzysta z nowoczesnego sprzętu, który jest stale uzupełniany o najnowsze technologie.

Klinika wyróżnia się szerokim zakresem usług, indywidualnym podejściem do pacjenta, oraz nowoczesnymi metodami medycyny fizykalnej. W ofercie znajdują się między innymi kompleksowa rehabilitacja narządu ruchu dla dzieci i dorosłych, poradnie specjalistyczne, rehabilitacja onkologiczna, terapia obrzęków limfatycznych, diagnostyka bólu, wspomaganie sportowców, masaże, leczenie spastyczności, przewlekłych bólów głowy, bruksizmu, nadpotliwości, leczenie i poprawa estetyki blizn, wspomaganie pracy nad sylwetką.

Klinika zaprasza do korzystania z usług prywatnie przy pl. Bema 1/15 w Olsztynie, jak i w ramach NFZ przy ul. Melchiora Wańkowicza 5 w Olsztynie. Obie placówki są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-19:00. Więcej informacji na stronie www.hura.olsztyn.pl.

Zapraszamy na dni otwarte 12-13 czerwca 2023 r. i do skorzystania z naszych usług!

Wspierają znanych sportowców

Rozszerzając swoje usługi, Hura Medical Center oferuje wsparcie dla sportowców, pomagając im w rehabilitacji i leczeniu kontuzji. Fizjoterapia sportowa jest niezbędna dla zawodników, którzy chcą wrócić na pole gry w pełni zdrowi, a Hura Medical Center jest dumne z faktu, że może przyczynić się do ich sukcesu.

Jednym z czołowych sportowców korzystających z usług kliniki jest Mateusz Kamiński – ośmiokrotny medalista mistrzostw świata i Europy, zdobywca brązowego medalu na Letniej Uniwersjadzie 2013 oraz uczestnik igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro (2016) i Tokio (2020). Jego zaangażowanie w treningi i rehabilitację jest niezwykłe, a klinika jest dumna z możliwości wspierania tak utalentowanych zawodników jak Mateusz.