Olsztyńscy policjanci w sprawie zdarzenia z udziałem motocyklisty, poszukują pieszej, która została przez niego potrącona na jednej z olsztyńskich ulic. Zdarzenie zarejestrował miejski monitoring. Policjanci apelują o ostrożność i zwracanie uwagi na to, co dzieje się na drodze wokół nas.

W piątek (14.10) na ul. 1 Maja w Olsztynie, około godz. 9:13 przez przejście dla pieszych przechodziła młoda kobieta. W tym samym momencie na przejście wjechał motocyklista, mimo że sygnalizator nadawał mu czerwone światło. Kierujący potrącił pieszą. Na szczęście siła uderzenia nie była na tyle duża, by spowodować u kobiety obrażenia i potrącona nie zwracając dłużej uwagi na motocyklistę odeszła z miejsca zdarzenia.

Sprawca kolizji po chwili został zatrzymany przez policjanta, który był świadkiem tego zdarzenia. 60-letniemu motocykliście zostało zatrzymane prawo jazdy i w najbliższym czasie jego sprawą zajmie się sąd. Do materiałów zostało również zabezpieczone nagranie z monitoringu miejskiego.

Olsztyńscy policjanci proszą o kontakt potrąconą kobietę lub osoby, które mogą pomóc ustalić jej tożsamość, pod numerem telefonu 89 522 38 82 lub bezpośrednio w Wydziale Wykroczeń Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 3.

Przeczytaj także:

28 KOMENTARZE

  1. Jeżeli tak jak z nagrania wynika, że to był piątek godzina 9:14 i młoda kobieta, to prawdopodobnie mogła być to uczennica pobliskiej szkoły (Gimnazjum nr 2 lub Liceum nr 2 na ul. Małłków 3). Lekcje zaczynają się tam 9:20, a dziewczyna idzie właśnie w stronę szkoły.

  2. Jeżeli to był piątek godzina 9:14 i młoda kobieta, to prawdopodobnie mogła być to uczennica pobliskiej szkoły (Gimnazjum nr 2 lub Liceum nr 2 na ul. Małłków 3). Lekcje zaczynają się tam 9:20, a dziewczyna idzie właśnie w stronę szkoły. Proszę to sprawdzić, widać że na nagraniu to na prawdę młoda osoba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here