1 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Tajemniczy mężczyzna ukradł towar

OlsztynTajemniczy mężczyzna ukradł towar

Policja w Olsztynie opublikowała zdjęcia mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą, do której doszło w jednym z lokalnych sklepów. Zdarzenie miało miejsce 22 lutego 2023 roku w drogerii na terenie miasta.

reklama

Łup warty 3 tysiące

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie biorą na celownik incydent, który dotyczy kradzieży towarów o wartości przekraczającej 3000 złotych. Do skradzionych przedmiotów należą perfumy, szczoteczki elektryczne oraz maszynki do golenia.

Apel o pomoc

W ramach śledztwa funkcjonariusze zabezpieczyli i opublikowali zdjęcia mężczyzny, który może mieć związek z omawianym zdarzeniem. Policja wystosowała apel do mieszkańców dotyczący przekazania jakichkolwiek informacji, które mogą doprowadzić do ustalenia tożsamości osoby widocznej na zdjęciach.

reklama

Jak pomóc?

Osoby posiadające informacje mogące przyczynić się do ustalenia danych personalnych podejrzanego są proszone o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie pod numerami telefonów: 47 731 38 49, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub przez pocztę elektroniczną na adres: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia