22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Kobieta potrącona przez własny samochód

OlsztynKobieta potrącona przez własny samochód

W czwartek, 4 maja, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie dotyczące nietypowego zdarzenia na parkingu przy ulicy Mickiewicza w Olsztynie.

reklama

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 48-letnia kobieta prowadząca Toyotę nieumiejętnie zabezpieczyła swój samochód, co doprowadziło do niebezpiecznego zdarzenia. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że po opuszczeniu pojazdu przez kierującą, auto zaczęło się staczać z powodu niewłaściwego zabezpieczenia. W efekcie, 48-letnia kobieta została potrącona przez własny samochód.

Na szczęście, w wyniku zdarzenia kierującej nie stało się nic poważnego. Obecnie trwają czynności policji mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego nietypowego incydentu.

reklama

W związku z powyższym zdarzeniem, Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas parkowania i prawidłowe zabezpieczanie pojazdu przed stoczeniem się. Przypomina również, że każdy kierujący jest zobowiązany do przestrzegania zasad ruchu drogowego, w tym prawidłowego zabezpieczania pojazdu przed opuszczeniem go.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Fan motoryzacji
4 maja 2023 13:47

Zabrac prawko!!!!!!

niestety nie wyszło
4 maja 2023 13:02

naturalna selekcja była blisko

Polecane