9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Antoni Macierewicz przyjedzie 1 kwietnia do Olsztyna

OlsztynAntoni Macierewicz przyjedzie 1 kwietnia do Olsztyna

Na Facebooku pojawiło się zaproszenie do udziału w wydarzeniu, na którym wystąpi Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, Antoni Macierewicz. Spotkanie odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku o godzinie 17:00 w Izbie Rzemiosła w Auli 131 przy ul. Prosta 38 w Olsztynie. Organizatorami są Pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w Okręgu 86 Olsztyn, Iwona Arent oraz Jarosław Babalski.

reklama

Antoni Macierewicz to doświadczony polityk i działacz społeczny. W czasach PRL-u angażował się w opozycję antykomunistyczną, będąc współzałożycielem Komitetu Obrony Robotników (KOR). W przeszłości pełnił różne funkcje publiczne, w tym m.in. ministra obrony narodowej i ministra spraw wewnętrznych.

Wstęp na spotkanie jest wolny, a organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału. To okazja, aby dowiedzieć się więcej o polityce i planach Prawa i Sprawiedliwości oraz osobiście zadać pytania Panu Macierewiczowi.

Marcin Kulasek: Suwerenna Polska, to nie ta Ziobry [OPINIE]
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

19 KOMENTARZY

19 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Szczery
1 kwietnia 2023 09:27

Dziś w olsztynie będzie patron wszystkich nawiedzonych i psychicznie chorych.

hehehe
30 marca 2023 13:50

Fajnie, że przyjeżdża, bo można sobie poczytać w komentarzach wycie starych, śmierdzących komuchów 8) Najbardziej pewnie śmierdzi ta gwiazda, co pisała że się POfajtała 😀 zobaczcie komentarze, beka ze starych komuchów i ich zlewaczałych dzieci 😀

Popularne
Ogłoszenia

Marcin Kulasek: Suwerenna Polska, to nie ta Ziobry [OPINIE]

Marcin Kulasek: Wielka draka o czyste powietrze [OPINIA]