9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zniszczony pojemnik przy Caritas. Próbowali ukraść… nakrętki

OlsztynZniszczony pojemnik przy Caritas. Próbowali ukraść... nakrętki

W nocy doszło do zniszczenia pojemnika na nakrętki, który znajduje się przy siedzibie Caritas w pobliżu Targowiska Miejskiego w Olsztynie. Pracownicy organizacji zauważyli wandalizm rano, gdy zobaczyli, że z pojemnika zrobiono dwie dziury. Wygląda na to, że sprawca lub sprawcy próbowali ukraść zebrane nakrętki.

reklama

Caritas natychmiast zgłosiła sprawę na policję. Wszelkie informacje na temat tego zdarzenia są niezwykle ważne dla śledztwa. Organizacja apeluje do osób, które były świadkami zajścia, o kontakt z nimi lub bezpośrednio z Komendą Policji w Olsztynie.

Działania te wpływają negatywnie na społeczność lokalną, która angażuje się w pomoc potrzebującym. Zniszczenie pojemnika utrudnia zbiórkę nakrętek, które są wymieniane na niezbędne środki finansowe na rzecz pomocy ubogim i niepełnosprawnym. Caritas wzywa mieszkańców do wzajemnej pomocy i zwracania uwagi na tego typu sytuacje, aby zapobiegać podobnym aktom wandalizmu w przyszłości.

reklama
Złodziej szczoteczek do zebów na celowniku olsztyńskiej policji

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Cóż za desperacja
29 marca 2023 00:46

Przez kilka lat wszystkie nakrętki zbieraliśmy po całej rodzinie i oddawaliśmy zaprzyjaźnionej rodzinie z drugiego końca miasta. Człowiek wiedział, że dziecko chore, trzeba pomóc, a lepiej się pomaga osobom, których się w jakiś sposób zna. A potem dowiedzieliśmy się, że rodzina się rozeszła, bo kobieta jeżdżąc na turnusy tak to ustawiała, żeby na SPA się zawsze osobiście za te pieniądze załapać. Facet miał dość zakłamania. Procent podatku też oddawaliśmy na konkretne dziecko znajomych- do czasu, aż się dowiedzieliśmy, że jeżdżą na rajdy samochodowe po całej Europie „z dzieckiem”, żeby pokryć koszty z procentu. Teraz oddajemy nakrętki do szkoły albo w… Czytaj więcej »

Popularne
Ogłoszenia

Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring. Policja prosi o pomoc w ustaleniu personaliów

Złodziej szczoteczek do zebów na celowniku olsztyńskiej policji