9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dlaczego warto kupować buty w hurtowni?

Materiał partneraDlaczego warto kupować buty w hurtowni?

Kupowanie butów w hurcie to korzystne rozwiązanie dla firm – zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i mikrofirm. Dlaczego warto kupować buty w hurtowni? I na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy? Dziś podpowiadamy!

reklama

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hurtowni?

Kluczem do sukcesu każdego sklepu obuwniczego, zarówno stacjonarnego, jak i internetowego, jest znalezienie hurtowni, która oferuje wysokiej jakości asortyment w atrakcyjnej cenie.

Dostępny asortyment

W pierwszej kolejności upewnij się, że dana hurtownia butów ma w ofercie modele, których szukasz. Jeżeli prowadzisz sklep z butami męskimi, damskimi i dziecięcym i, to warto wybrać dostawcę, który ma w sprzedaży wszystkie fasony. To znacznie ułatwi Ci kompletowanie towaru. Zwróć uwagę także na jakość butów, z jakiego materiału są wykonane.

reklama

Cena i rabaty

Nie bez znaczenia jest również cena. Zapytaj hurtownika o rabaty, które są przewidziane dla stałych klientów. Zazwyczaj w hurtowniach jest tak, że im więcej wydajesz, tym większą masz zniżkę. Z tego względu dobrze jest się trzymać jednego dostawcy i u niego robić zakupy.

Możliwość złożenia zamówienia online

Nikogo już nie dziwi fakt, że przez Internet można kupić praktycznie wszystko. Zakupy online są wygodne i pozwalają zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. To także przydatne, gdy sprzedasz wszystkie buty, cieszące się popularnością i chcesz na szybko je domówić. Warto wybrać taką hurtownię, która daje możliwość złożenia zamówienia online. Sprawdzisz to na stronie dostawcy, a jeżeli nie ma tam takiej informacji, to spytaj dostawcę.

reklama

Hurtownia obuwia – czy warto w niej kupować?

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem sklepu obuwniczego, czy osobą prywatną, to zakupy w hurtowni obuwia będą dobrym rozwiązaniem.  Dlaczego warto kupować w hurtowni obuwia? Poznaj 3 najważniejsze powody:

  • niska cena, która wynika z tego, że dostawca nie narzuca marży, którą narzucają sklepy. Dzięki temu możesz kupić buty w naprawdę dobrej cenie i to dobrej jakości,
  • ogromny wybór obuwia, począwszy od przeznaczenia, po kolory oraz wzory. W hurtowni zazwyczaj znajdziesz niemal każdy fason butów i to w całej dostępnej gamie kolorystycznej
  • oszczędność na dostawie. Zamawiając buty od jednego dostawcy, płacisz tylko za wysyłkę towaru od jednej firmy, a nie kilku, a tym samym zaoszczędzasz.

Jako osoba prywatna możesz zyskać buty w niskiej cenie. W sklepach i butikach na produkty narzucona jest wspomniana już marża, czyli kwota, jaką właściciel sklepu dodaje do ceny, za którą kupił obuwie. To jego zarobek. W efekcie buty są drogie, zwłaszcza gdy marża sięga 100%, a nawet i 200%. Z kolei hurtownik sprzedaje swoje produkty bezpośrednio, więc nie nakłada na nie marży. Musisz mieć jednak na uwadze, że hurtownia butów, jak sama nazwa wskazuje, sprzedaje w hurcie. Aby kupić produkt w satysfakcjonującej cenie, możliwe, że będziesz musiała kupić kilka modeli, niekoniecznie z jednej serii. Dlatego przed zakupami zapytaj dostawce o warunki. Być może uda Wam się dojść do porozumienia i uzgodnić warunki, które będą korzystne dla obu stron. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia