20 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

Romantyczny walc na studniówce w II LO w Olsztynie. Jedna para stała się ulubieńcem internautów

OlsztynRomantyczny walc na studniówce w II LO w Olsztynie. Jedna para stała...

W II Liceum Ogólnokształcącym im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie odbyła się studniówka. Internautów zachwyciła para, która zatańczyła do utworu “What the world needs now” znanego między innymi z “Listów do M.”

reklama

Sezon studniówkowy trwa

Jak co roku trwa sezon studniówkowy. W internecie można znaleźć występy taneczne maturzystów, którzy wykonują oryginalne choreografie. W tym roku hitem stało się nagranie walca, którego wykonali maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie. Zatańczyli oni do piosenki “Hold My Hand” Lady Gagi, a nagranie stało się viralem i w ciągu kilku dni zyskało milion wyświetleń, a liczba kolejnych wyświetleń rośnie z dnia na dzień.

Studniówka w II LO w Olsztynie

Coraz większą popularnością cieszy się choreografia do piosenki “What the world needs now”, kojarzonej między innymi z filmu “Listy do M.” Maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie wykonali walca, a nagranie trafiło do sieci. Można je zobaczyć na profilu facebookowym “Wodzireje z Klasą”.

reklama

link do nagrania

Para ulubieńcem internautów

Uwagę internautów przykuła jedna z par, przepiękna rudowłosa dziewczyna tańcząca z chłopakiem w szelkach. Pod nagraniem znalazło się wiele komentarzy wśród nich na przykład „Między chłopakiem w szelkach a rudowłosą dziewczyną jest piękna chemia… Matko jak miło się na to patrzy”, „Ale pięknie, ten wzrok i uśmiech do siebie, chłopaka w szelkach i dziewczyny w rudych włosach, wzruszający… magia” czy „Dziewczyna w rudych włosach widać, że są parą te ich spojrzenia. Świetnie się oglądało. Brawo”.

reklama

źródło: Radio Eska

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Tylda
26 stycznia 2023 10:24

A może by warto materiał zilustrować właściwym filmem, czyli ze studniówki LO II? Pewnie inni, tak jak ja. chcieliby zobaczyć, o czym piszecie, kogo chwalicie

Lech
26 stycznia 2023 12:58

Gdzie ten film??

Polecane