9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Drugi raz dożywocie dla Jacka W. za porwanie i zabójstwo sprzed ponad 20 lat

OlsztynDrugi raz dożywocie dla Jacka W. za porwanie i zabójstwo sprzed ponad...

Sąd Okręgowy w Olsztynie skazał Jacka W. po raz drugi na karę dożywotniego więzienia za zabójstwo i porwanie Tomasza S. sprzed ponad 20 lat. Jacek W. został skazany już kilkanaście lat temu na dożywocie, jednak wyrok ten został anulowany przez Sąd Najwyższy, który nakazał ponowne rozpoznanie sprawy. Afery prawnicze wokół tej sprawy zakończyły się w piątek, kiedy to olsztyński sąd okręgowy podjął swoją decyzję. W maju 2020 roku Sąd Okręgowy w Olsztynie skazał Jacka W. na 10 lat więzienia, ale uniewinnił go od zarzutu zabójstwa Tomasza S. Ostatecznie sąd przyznał, że Jack W. był winny dokonania zbrodni. Jest to druga taka karę, przed kilkunastoma laty Sąd Okręgowy w Suwałkach skazał go na karę dożywocia za to przestępstwo. Źródło: PAP.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
luk
23 grudnia 2022 22:23

Bardzo smutne czasy, ci panowie do tego sie przyczynili. Pamiętam jak kawałki wyławiali z Plusznego. Złodziejstwo na kazdym roku. Przykry i smutny czas.

Paul Mark
23 grudnia 2022 18:57

To przecież totalna lipa .Gościa zabił kto inny ,do czego się przyznał. Olsztyn i ten sąd to kabaret od Jacka Małkowskiego po helpera.Tu za przejście na czerwonym świetle można wyłapać jak za zbrodnie ,No ale jest pozytyw, będzie rekordzistą Ginnesa w ilości dożywoci za czyn którego nie popełnił.

Polecane
Ogłoszenia