1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wszystkie drogi przejezdne. Wiadomo gdzie było najzimniej w woj. warmińsko-mazurskim

ElblągWszystkie drogi przejezdne. Wiadomo gdzie było najzimniej w woj. warmińsko-mazurskim

Wszystkie drogi – krajowe i wojewódzkie – w woj. warmińsko-mazurskim są w piątek rano przejezdne, tyle, że na trasach wojewówdzkich miejscami jest ślisko. Najzimniej, minus 13 stopni C., jest w okolicach Elbląga.

reklama

Dyżurni drogowych punktów informacyjnych w GDDKiA i zarządzie dróg wojewódzkich w Olsztynie poinformowalli , że sprzęt do odśnieżania nie pracuje w piątek na żadnej trasie – od dwóch dni w regionie nie padał śnieg. Drogi krajowe są czarne mokre lub czarne suche – wszystkie przejezdne.

Stan dróg wojewódzkich zależy od regionu: na południowym-zachodzie w okolicy Nowego Miasta Lubawskiego, czy Ostródy trasy także są czarne mokre. Tam, gdzie na początku tygodnia intensywnie padał śnieg tj. na północy regionu, np. w Bartoszycach drogi miejscami są śliskie, leży na nich warstwa trudnego do usunięcia zbitego, zajeżdżonego śniegu. Na wielu drogach wojewódzkich w regionie są na drogach wyjeżdżone dwa czarne pasy – reszta jezdni jest biała.

Miejscami gęsta mgła utrudnia kierowcom jazdę
reklama

Minionej nocy najzimniej było w okolicach Elbląga, gdzie nad ranem temperatura spadła do minus 13 stopni C., w Olecku i Gołdapi jest minus 9 stopni C. 

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
A.......
16 grudnia 2022 09:16

Na pewno …wszystkie, proszę się przejechać drogą wojewódzka DW 527 na odcinu Gutkowo (Olsztyn) do Ronda na Jonkowo a potem dalej na Jonkowo … szklanka wraz ze skoczniami…..

Popularne

Warmińsko-Mazurskie. Burze śnieżne w niektórych powiatach