10 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Policjanci z Olsztyna poszukują 45-letniego Wojciecha

OlsztynPolicjanci z Olsztyna poszukują 45-letniego Wojciecha

Policjanci z Olsztyna prowadzą poszukiwania zaginionego Wojciecha Pinkosza. 45-latek w sierpniu 2022 roku wyszedł z domu przy ul. Sarnowskiego w Olsztynie i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Mężczyzna najprawdopodobniej przebywa na terenie Niemiec. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 45-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

reklama

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania zaginionego Wojciecha Pinkosza. 45-latek 14 sierpnia 2022 roku wyszedł z domu przy ul. Sarnowskiego i od tamtej poru nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Z otrzymanych informacji wynika, że mężczyzna może przebywać na terenie Niemiec. Miał on być widziany w jednym z hoteli na terenie Berlina. Policjanci nie wykluczają, że 45-latek może przebywać również na terenie Polski.

Wojciech Pinkosz jest średniej budowy ciała, ma 170 cm wzrostu, włosy jasne krótkie, oczy koloru szarego.

reklama

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje, które przyczyniłyby się do odnalezienia 45-latka proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

Policjanci z Olsztyna poszukują 45-letniego Wojciecha zaginiony Olsztyn, Wiadomości

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kizior
15 listopada 2022 07:14

Pewnie wisi gdzieś w lesie jak zwykle zresztą

Polecane
Ogłoszenia