16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Pod ratuszem zaatakował jadący autobus miejski. Wymierzył cios z… główki. Źle to się skończyło

OlsztynPod ratuszem zaatakował jadący autobus miejski. Wymierzył cios z... główki. Źle to...

Olsztyńscy policjanci publikują wizerunek mężczyzny mającego związek ze zniszczeniem elementów autobusu komunikacji publicznej. Wartość strat wyceniono na 1500 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na zdjęciach są proszone o kontakt z Policją.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą czynności w sprawie zniszczenia autobusu komunikacji publicznej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany na ten moment sprawca uszkodził przedni zderzak oraz powierzchnię lakierniczą autobusu komunikacji publicznej. Najpierw kopnął pojazd, a potem uderzył głową. Do zdarzania doszło 19 sierpnia 2022 roku w rejonie skrzyżowania ul. Pieniężnego i al. Piłsudskiego w Olsztynie. Wartość zniszczonego mienia wyceniono na 1500 złotych. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringów, na których widać wizerunek mężczyzny podejrzewanego o popełnienie przestępstwa.

Pod ratuszem zaatakował jadący autobus miejski. Wymierzył cios z... główki. Źle to się skończyło wandalizm Olsztyn, Wiadomości

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na zdjęciach, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 34 99, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

reklama
Pod ratuszem zaatakował jadący autobus miejski. Wymierzył cios z... główki. Źle to się skończyło wandalizm Olsztyn, Wiadomości

źródło: KMP Olsztyn / TKO

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olsztynianin z prowincji
11 października 2022 19:24

Skąd ten pośpiech? :))))))

Ziutek
11 października 2022 19:08

Mefedronowy rycerz ahhahahahha

Polecane
Ogłoszenia