fbpx
1 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022
reklama

Wynosił biżuterię, kradł auta. Grozi mu 10 lat

WiadomościWynosił biżuterię, kradł auta. Grozi mu 10 lat

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zwalczający przestępczość przeciwko mieniu ustalili i zatrzymali sprawcę 10 kradzieży. Podejrzany 20-latek kradł na terenie czterech powiatów naszego regionu. Pokrzywdzeni wycenili wartość swoich strat na prawie 150 tys. złotych.

Sprawcy zarzuca się w sumie popełnienie dziesięciu przestępstw, które miał popełnić podczas ostatnich trzech miesięcy. Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu z KMP w Olsztynie ustalili, że mężczyzna, działając na terenie powiatów olsztyńskiego, ostródzkiego, kętrzyńskiego i mrągowskiego ukradł m.in. dwa samochody, odzież oraz biżuterię. Pokrzywdzeni oszacowali straty na prawie 150 tys. zł.

Na podstawie zgromadzonych materiałów policjanci z olsztyńskiej komendy wytypowali mężczyznę, którego podejrzewali o popełnienie przestępstw. Ustalili, że sprawcą kradzieży jest 20-letni mieszkaniec gminy Biskupiec. Funkcjonariusze, prowadząc dalsze działania operacyjne, odzyskali jeden ze skradzionych pojazdów.

Areszt dla 45- latka za znęcanie się nad matką i znieważenie policjantów

W miniony czwartek w godzinach popołudniowych na terenie gminy Biskupiec kryminalni zatrzymali zaskoczonego 20-latka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Kamilowi K. dziesięciu zarzutów kradzieży. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienie wolności. Prokurator zastosował wobec Kamila K. dozór policji.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze