Dwie uznane i cenione marki otworzyły jedyny w Olsztynie salon w Galerii Warmińskiej

4

www.rabatol.pl

Revolution Slider Error: Slider with alias rabatol not found.

Maybe you mean: 'slider3' or 'slider4'


Calzedonia Intimissimi

Dwie uznane i cenione marki sprzedające bieliznę – Calzedonia i Intimissimi – od 30 czerwca będą miały w Galerii Warmińskiej wspólny salon. Pierwszy taki w kraju. Z tej okazji na klientów czekają 30% rabaty. Ponadto będzie to jedyne w Olsztynie i okolicach miejsce, w którym można kupić wspomniane marki.

Calzedonia sprzedaje wysokiej jakości artykuły pończosznicze oraz stroje kąpielowe dla pań i dziewczynek, a także męskie i chłopięce kąpielówki. Intimissimi  oferuje klientom elegancką bieliznę, koszule, gorsety, czy piękne i wygodne zarazem pidżamy. Wspólny salon obu marek – jedyny taki w Polsce – będzie się mieścił na poziomie 0 w Galerii Warmińskiej i w sumie zajmie powierzchnię 200 m. kw.

– Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie naszych marek do Galerii Warmińskiej, ponieważ jako jedyne miejsce  w Olsztynie oferuje ona nowoczesną powierzchnię handlową. Oceniamy, że ma potencjał, aby na długie lata zdominować rynek Olsztyna i okolic. Doskonale wpisuje się w naszą strategię rozwoju. – mówi Tomasz Plichta, Expansion Manager w Calzedonia Group.

Do salonu, który będzie otwarty 30 czerwca warto zajrzeć, ponieważ obie marki z okazji otwarcia wspólnego butiku na wybrane artykuły przygotowały sięgające nawet 30% rabaty cenowe. Powinni tu obowiązkowo przyjść także wszyscy, którzy interesują się… designem, eleganckim wystrojem wnętrz. Dlaczego? Salon będzie wyjątkowy, proszę się przekonać o tym osobiście – dodaje Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

[pro_ad_display_adzone id="9286" info_text="Reklama" info_text_url="http://twojkurierolsztynski.pl/biuroreklamy" info_text_position="below" font_color="undefined" font_size="9" cookie="1"]

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here