Dwie uznane i cenione marki otworzyły jedyny w Olsztynie salon w Galerii Warmińskiej

4
GALERIA WARMIŃSKA

Calzedonia Intimissimi

Dwie uznane i cenione marki sprzedające bieliznę – Calzedonia i Intimissimi – od 30 czerwca będą miały w Galerii Warmińskiej wspólny salon. Pierwszy taki w kraju. Z tej okazji na klientów czekają 30% rabaty. Ponadto będzie to jedyne w Olsztynie i okolicach miejsce, w którym można kupić wspomniane marki.

Dwie uznane i cenione marki otworzyły jedyny w Olsztynie salon w Galerii Warmińskiej Artykuł sponsorowany, Wiadomości

Calzedonia sprzedaje wysokiej jakości artykuły pończosznicze oraz stroje kąpielowe dla pań i dziewczynek, a także męskie i chłopięce kąpielówki. Intimissimi  oferuje klientom elegancką bieliznę, koszule, gorsety, czy piękne i wygodne zarazem pidżamy. Wspólny salon obu marek – jedyny taki w Polsce – będzie się mieścił na poziomie 0 w Galerii Warmińskiej i w sumie zajmie powierzchnię 200 m. kw.

– Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie naszych marek do Galerii Warmińskiej, ponieważ jako jedyne miejsce  w Olsztynie oferuje ona nowoczesną powierzchnię handlową. Oceniamy, że ma potencjał, aby na długie lata zdominować rynek Olsztyna i okolic. Doskonale wpisuje się w naszą strategię rozwoju. – mówi Tomasz Plichta, Expansion Manager w Calzedonia Group.

Do salonu, który będzie otwarty 30 czerwca warto zajrzeć, ponieważ obie marki z okazji otwarcia wspólnego butiku na wybrane artykuły przygotowały sięgające nawet 30% rabaty cenowe. Powinni tu obowiązkowo przyjść także wszyscy, którzy interesują się… designem, eleganckim wystrojem wnętrz. Dlaczego? Salon będzie wyjątkowy, proszę się przekonać o tym osobiście – dodaje Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Agata Bodys
1 lipca 2016 14:29

Szkoda,że nie C&A

A
1 lipca 2016 11:54

Przecież calzedonia jest w aurze