fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Wiec poparcia dla Ukrainy [GALERIA]

GalerieWiec poparcia dla Ukrainy

W związku z wydarzeniami na Krymie i na kijowskim Majdanie – olsztynianie spotkali się, aby wyrazić poparcie dla narodu ukraińskiego. 
W poniedziałek odbył się wiec poparcia dla narodu Ukraińskiego. Nad pl. Solidarności powiewały ukraińskie i polskie flagi. W wyrazie poparcia wziął udział poseł Jerzy Szmit, wykładowca i przedstawiciel społeczności tatarskiej Selim Chazbijewicz, Anna Niszczak, Grzegorz Smoliński, Dariusz Rudnik, Leszek Araszkiewicz, Jerzy Gosiewski. Wiec poparcia zorganizował Komitet Miejski Prawa i Sprawiedliwości.
Wiec poparcia dla Ukrainy [GALERIA] polityka Galerie, Olsztyn, Wiadomości

Marcin Kulasek: Nie wolno oszukiwać wyborców! [OPINIE]
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Marcin Kulasek: Nie wolno oszukiwać wyborców! [OPINIE]
Nowa brygada zmotoryzowana w Nidzicy. Iwona Arent: to rozwój całego miasta i powiatu
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji