fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Jak oceniasz jego występ? Student z Olsztyna oczarował jurorów The Voice of Poland

OlsztynJak oceniasz jego występ? Student z Olsztyna oczarował jurorów The Voice of...

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Andrzej Stankiewicz z Olsztyna wystartował w The Voice of Poland. Podczas przesłuchań w ciemno odwróciły się wszystkie fotele!

reklama

Andrzej Stankiewicz jest Polakiem, ale urodził się w Wilnie. W Olsztynie mieszka od roku. Jest studentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej.

W trzynastej edycji The Voice of Poland zaśpiewał „Wicked Game” Chrisa Isaaka. Warto przypomnieć, że ten sam utwór wybrała kilka lat temu Alicja Szemplińska, która wygrała program. Czy Andrzejowi Stankiewiczowi też przyniesie szczęście?

reklama

Na razie student z Olsztyna przeszedł do następnego etapu. W walce o zwycięstwo będzie go wspierać Justyna Steczkowska, do której drużyny trafił. Walczyli o niego również Marek Piekarczyk, Tomson i Baron oraz Lanberry, ponieważ podczas przesłuchań w ciemno wszyscy odwrócili fotele.

Profesor Grzybowski z UWM w elitarnym klubie lekarzy okulistów

To nie jest pierwsza przygoda Andrzeja Stankiewicza z The Voice. Rok temu zgłosił się do litewskiej wersji programu – Lietuvos Balsas. Opuścił go na etapie bitew, gdzie wykonał „When The Party’s Over” Billie Eilish.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama