3 C
Olsztyn
sobota, 1 października, 2022
reklama

Długi weekend z temperaturami do około 30 st. C

WiadomościDługi weekend z temperaturami do około 30 st. C
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Do końca długiego weekendu temperatury na Warmii i Mazurach będą sięgały maksymalnie około 30 stopni Celsjusza – wynika z prognozy IMGW. Od niedzieli możliwe przelotne opady deszczu i burze.

reklama

Na sobotę synoptycy zapowiadają dla regionu zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie od 28 st. C do 30 st.C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północno-wschodni i wschodni.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami, zwłaszcza w centrum i na wschodzie, województwa przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna 14-16 st. C. Wiatr słaby, północno-wschodni.

reklama

W niedzielę w ciągu dnia prognozowane jest zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami, zwłaszcza na południu i zachodzie regionu, możliwe przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna od 27 st. C do 30 st. C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północno-wschodni i wschodni. W czasie burz porywy do 65 km/h.

Zaskakująca pogoda w ostatni weekend wakacji na Warmii i Mazurach

W poniedziałek zachmurzenie ma być umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna od 29 do 31 st. C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany i porywisty, południowo-wschodni i wschodni – prognozuje IMGW.

reklama

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama