fbpx
-1 C
Olsztyn
poniedziałek, 5 grudnia, 2022
reklama

Napad na dostawcę pod ratuszem. Zabrali artykuły spożywcze o łącznej wartości 16 550 zł

OlsztynNapad na dostawcę pod ratuszem. Zabrali artykuły spożywcze o łącznej wartości 16...

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Czy ta okolica jest jedną z bardziej niebezpiecznych w Olsztynie? Doszło tu niedawno do napadu. Sprawców na szczęście udało się zatrzymać.

Nasz czytelnik poinformował nas, że doszło do napadu na ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Co prawda zdarzenie miało miejsce w czerwcu, ale postanowiliśmy sprawdzić jak służby porządkowe sobie z nią poradziły.

Skierowaliśmy zapytanie w tej sprawie do Prokuratury Okręgowej i otrzymaliśmy odpowiedź: „Prokuratura
Rejonowa Olsztyn-Południe w Olsztynie nadzoruje śledztwo przeciwko Jerzemu K. i Marcinowi P., którym przedstawiono zarzut, iż w dniu 8.06.2022r. w Olsztynie działając wspólnie i w porozumieniu, używając przemocy w postaci uderzenia pokrzywdzonego pięścią w twarz, zabrali w celu przywłaszczenia artykuły spożywcze o łącznej wartości 16550zł. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Olsztynie zastosował wobec podejrzanych tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Wymienionym grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności”.

Surowsza kara dla b. policjanta za napady z bronią w ręku na placówki bankowe

Dwa dni wcześniej w tej okolicy doszło do brutalnego pobicia ze skutkiem śmiertelnym. W nocy z 04 czerwca na 05 czerwca, 37-letni Rafała S. i 32-letni Mateusza D. pobili mężczyznę. Kopali go po głowie, szyi oraz tułowiu powodując rozległe obrażenia ciała. Pisaliśmy o tym w artykule: Brutalne pobicie w centrum Olsztyna. Mężczyzna zmarł.

Napad na dostawcę pod ratuszem. Zabrali artykuły spożywcze o łącznej wartości 16 550 zł napad Olsztyn, Wiadomości
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze