28 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala

Lidzbark WarmińskiKierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala

W środę rano doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły samochód osobowy oraz motocykl. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na szczęście jego życie i zdrowie nie jest zagrożone. Do szpitala trafił również kierujący osobowym Peugeotem, który uderzył w przydrożne drzewo.

reklama

W środę (27.07.2022 r.) około godziny 5:40 na drodze szutrowej pomiędzy Kraszewem a Jarandowem 67-letni kierujący motorowerem marki Barton na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał do środka jezdni i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód osobowy marki Hyunadi, którym kierowała 61-letnia mieszkanka gminy Lidzbark Warmiński. W wyniku zderzenia pojazdów mężczyzna doznał urazu kończyny dolnej i został przetransportowany karetką do szpitala. Kierująca osobówką była trzeźwa. Badanie stanu trzeźwości motocyklisty wykazało 0,10 promila alkoholu w jego organizmie. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Przed godziną 7:00 na drodze wojewódzkiej pomiędzy Nowym Dworem a Ornetą 60-letni mieszkaniec Górowa Iławeckiego kierujący samochodem osobowym marki Peugeot z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na pobocze drogi a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyznę z obrażeniami ciała przetransportowano karetką pogotowia do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy, podróżował sam. Na miejscu zdarzenia czynności prowadziła grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

reklama

źródło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane