5 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Policjanci prowadzą poszukiwania Kamila. 21-latek z gminy Biskupiec zaginął w ubiegłą sobotę

OlsztynPolicjanci prowadzą poszukiwania Kamila. 21-latek z gminy Biskupiec zaginął w ubiegłą sobotę

Policjanci prowadzą poszukiwania Kamila Orzoła. 21-latek z gminy Biskupiec zaginął w ubiegłą sobotę i od tamtej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. W działania poszukiwawcze zaangażowane są służby oraz przedstawiciele instytucji pomocowych. Każdy, kto posiadania informacje o aktualnym miejscu pobytu zaginionego Kamila Orzoła jest proszony o pilny kontakt z policjantami.

reklama
Policjanci prowadzą poszukiwania Kamila. 21-latek z gminy Biskupiec zaginął w ubiegłą sobotę zaginiony Olsztyn, Wiadomości

Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego Kamila Orzoła. 21-latek w ubiegłą sobotę (02.07.2022) ok. godz. 16:00 był widziany w m. Czerwonka w gminie Biskupiec. Od tamtej pory nie wrócił do domu w m. Węgój i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Kamil Orzoł jest szczupłej budowy ciała, ma około 180 cm wzrostu, włosy ciemny blond. Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w niebieską bluzę oraz ciemne spodnie dresowe. 21-latek miał przy sobie również dużą czarną torbę sportową.

reklama

Funkcjonariusze natychmiast po przyjęciu zawiadomienia rozpoczęli czynności mające na celu ustalenie aktualnego miejsca pobytu zaginionego. Koordynacją działań poszukiwawczych zajęli się funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. W poszukiwaniach zaginionego 21-latka uczestniczy kilkadziesiąt osób. Olsztyńscy policjanci są wspierani przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, policjantów z Biskupca, policyjnych wodniaków, strażaków ochotników z Gryźlin, Bredynek, Biskupca, Węgója, przewodników psów do poszukiwań ludzi żywych z OSP w Klebarku Wielkim. Do działań włączono także przedstawicieli z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej PCK Olsztyn. W poszukiwaniach wykorzystywany jest również specjalistyczny sprzęt, w tym drony. Z kolei strażacy wyposażeni w łodzie oraz skafandry przeczesują podmokłe tereny w pobliżu miejsca, gdzie ostatnio był widziany zaginiony. Do działań został także wykorzystany pies tropiący z hodowli psów rasowych ”FCI Canum Amicus”.

W środę (06.07.2022) kontynuowane są działania poszukiwawcze. Do akcji włączyli się również nurkowie z PSP KMP w Olsztynie, żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz przedstawiciele Mazurskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Olecka.

Z najnowszych otrzymanych informacji wynika, że 21-latek widziany był w niedzielę w nocy ok. godz. 1:00 na drodze szutrowej na trasie Czerwonka-Węgój. Zwracamy się o pilny kontakt do kierowców, którzy tej nocy poruszali się tą drogą i mogli widzieć lub podwozić zaginionego.
Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustalaniu miejsca pobytu zaginionego mężczyzny można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 112.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Filip
7 lipca 2022 21:38

Proszę jeszcze dodać, że w akcji brał tez udział pies ratowniczy z GPR OSP KLEBARK WIELKI. Koszulka tego pana ze zdjęcia zawiera nieprawdziwe informacje.

Lolo
6 lipca 2022 21:27

A nie można namierzyć z telefonu, ostatniego połączenia gdzie było logowane?

Polecane
Ogłoszenia