-0 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Syn Magdy Gessler wziął bajkowy ślub na Mazurach

MrągowoSyn Magdy Gessler wziął bajkowy ślub na Mazurach

W sobotę 25 czerwca Tadeusz Müller ożenił się ze swoją ukochaną, Małgorzatą Downar. W uroczystości wzięli udział Magda Gessler i Waldemar Kozerawski, który specjalnie przyleciał z Kanady. Lara Gessler pierwsza relacjonowała wydarzenie na swoim profilu na Instagramie.

Kim jest Tadeusz Müller?

reklama

Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler i niemieckiego dziennikarza, zmarłego w 1986 roku Volkharta Müllera. Urodził się w Hiszpanii, do Polski trafił niedługo przed końcem komunizmu. Studiował psychologię kliniczną na SWPS w Warszawie, jednak ostatecznie zdecydował się na karierę w gastronomii. W Warszawie założył i prowadził z powodzeniem kilka restauracji, między innymi „Słodki Słony Familia” na Wilanowie.

Tadeusz Müller jest już po ślubie

W sobotę 25 czerwca syn Magdy Gessler poślubił Małgorzatę Downar. Uroczystość odbyła się w Mikołajkach na Mazurach. Młoda para ślubowała sobie na statku „Chopin”, największym polskim żaglowcu śródlądowym, który wypłynął na jezioro Mikołajskie. Bez wątpienia gościom ten wieczór zapadnie w pamięci.

Hollywoodzki aktor w stanie krytycznym po wypadku. Walczy o życie
reklama

Lara Gessler jako pierwsza relacjonowała na swoim Instagramie przebieg wydarzenia.

„Mój brat jest mężem. Kocham Was” – napisała na InstaStory.

reklama

Tadeusz na ten wyjątkowy dzień wybrał różową marynarkę, Małgorzata – krótką białą sukienkę.

Na ślubie nie zabrakło najbliższej rodziny nowożeńców ani ich przyjaciół. Obecna była Magda Gessler z Waldemarem Kozerawskim, który specjalnie przyleciał z Kanady, oraz Lara Gessler z mężem Piotrem i córką Neną.

Romantyczne oświadczyny

Tadeusz oświadczył się Małgorzacie w czerwcu 2021 roku na Majorce, podczas wakacji. Mężczyzna zorganizował romantyczny rejs łodzią i tam poprosił ukochaną o rękę. Ten szczególny dzień udokumentował filmikami i zdjęciami na InstaStory. Również Małgorzata na swoim Instagramie opublikowała kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Park rozrywki w Gminie Olsztynek ma mieć największą na świecie atrakcję

„Od teraz jestem pewna, że jestem najszczęśliwszą osobą, jaką kiedykolwiek byłam i to będzie trwać wiecznie. Dzięki kochanie za pytanie, moja odpowiedź zawsze brzmi TAK” – napisała na swoim profilu.

Kim jest Małgorzata Downar?

Synowa Magdy Gessler nie jest osobą publiczną, media zaczęły się nią interesować dopiero w momencie, kiedy wyszło na jaw, że spotyka się z synem popularnej restauratorki. Małgorzata prowadzi agencję „WeGrowth”, współpracującą między innymi z Joanną Przetakiewicz, Jessicą Mercedes czy Mają Sablewską.

zobacz też: Oryginalny podarunek dla młodej pary – co podarować w prezencie ślubnym?

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
patosssądy
29 czerwca 2022 19:08

a nie lepiej byłoby u siebie w yzraelu ?

Ala
1 lipca 2022 14:15

Ciulebryci bardzo dbają o reklamę

Popularne

Park rozrywki w Gminie Olsztynek ma mieć największą na świecie atrakcję