fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

6.3 C
Olsztyn
wtorek, 26 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Prezydent spotkał się z olsztyńskimi sportowcami


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Czołowi zawodnicy klubów sportowych z Olsztyna odwiedzili ratusz w poniedziałek (14.09). W czasie spotkania nie zabrakło oczywiście słów uznania i wyróżnień. 

Jestem dumny, że mamy w naszym mieście takich zawodników. Dziękuję za emocje, których nam dostarczacie i gratuluję sukcesów – tymi słowami prezydent Piotr Grzymowicz powitał w Urzędzie Miasta olsztyńskich sportowców, którzy w ostatnim czasie zdobyli wysokie miejsca na  Igrzyskach Europejskich, mistrzostwach świata i Europy.

Podczas spotkania, w którym uczestniczyli także trenerzy, władze klubów sportowych i rodzice zawodników, prezydent wręczył pamiątkowe statuetki. A goście opowiedzieli o ostatnich osiągnięciach oraz planach na najbliższy czas. Większość z nich treningi już podporządkowuje kwalifikacjom do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Obecni na spotkaniu zawodnicy uczyli się lub wciąż uczą w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie. Na jej temat także padło wiele ciepłych słów. Goście byli zgodni – nie trzeba wyjeżdżać, by móc osiągać doskonałe wyniki w sporcie.

W Olsztynie jest dobry klimat do trenowania. To zasługa świetnych  instruktorów i przyjaznej szkoły – mówił Jarosław Zbutowicz, ociec Karola Zbutowicza, brązowego medalisty w pływaniu na 400 m stylem zmiennym podczas niedawnych Igrzysk Europejskich w Baku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Trwają dostawy środków ochrony dla szpitali i przedszkoli

Z magazynów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego rozwożone są środki ochrony osobistej, które trafiają do szpitali, zespołów ratownictwa medycznego i przedszkoli. W zasobach, które najpierw dotarły w...

Ruszył program „Czyste Powietrze” 2.0

15 maja 2020 roku wystartowała nowa odsłona programu „Czyste Powietrze”, w której dokonano uproszczenia procedur uzyskiwania dotacji na wymianę przestarzałych kotłów oraz ocieplenie domów. Podczas...

Konkurs