2 C
Olsztyn
niedziela, 2 kwietnia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kierowca BMW „leciał” 237 km/h na S7. Jak wysoki mandat dostał?

IławaKierowca BMW "leciał" 237 km/h na S7. Jak wysoki mandat dostał?

Nadmierna prędkość nadal pozostaje jednym z głównych czynników wpływających bezpośrednio na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Policjanci apelują o rozważną i zgodną z przepisami jazdę.

reklama

W środę (18.05.2022r.) iławscy policjanci ruchu drogowego w ramach współpracy z Komendą Powiatową Policji w Ostródzie patrolowali drogę ekspresową S 7. Podczas jednego z pomiarów prędkości funkcjonariusze zauważyli kierującego bmw, który jechał bardzo szybko. Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej po tym jak videorejestrator zarejestrował prędkość 237 km/h. Funkcjonariusze wylegitymowali kierującego oraz skontrolowali jego stan trzeźwości. Policjanci za przekroczenie dopuszczalnej prędkości ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 2500 złotych.

*nagranie wideo

reklama

Iławscy funkcjonariusze z ruchu drogowego podczas patrolu ostródzkiego odcinka drogi ekspresowej S7 zarejestrowali 25 przekroczeń prędkości. W związku z powyższym wystawili mandaty na łączną kwotę 16000 złotych.

12-letni kierowca i jego matka poniosą konsekwencje po nielegalnej jeździe

Policjanci apelują!

reklama

Kierowcy „noga z gazu” – nie narażajmy życia swojego i innych osób korzystających z drogi. Pamiętajmy, że konsekwencje łamania przepisów drogowych ponoszą nie tylko  sprawcy, ale w wielu przypadkach za ich błędy, koszty w postaci utraty zdrowia, a nawet życia ponoszą zwykle inni uczestnicy ruchu drogowego. Spokojna, rozważna jazda i wzajemne poszanowanie pozwoli wszystkim bezpiecznie dotrzeć do celu.

źródło: KPP Iława

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Wlodi
21 maja 2022 23:09

Bo Możemy Więcej

Trzask …. za 3 2 1

Popularne
Ogłoszenia

32-latek dostał 46 punktów karnych i mandaty w wysokości 10 tys. zł

Zjadł cukierki z alkoholem, „wydmuchał” prawie dwa promile