13 C
Olsztyn
niedziela, 25 września, 2022
reklama

Cały był roztrzęsiony. Już zakładał sobie pętlę na szyję aby się zabić

EłkCały był roztrzęsiony. Już zakładał sobie pętlę na szyję aby się zabić
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Szybka i zdecydowana reakcja policjantów z Ełku prawdopodobnie zapobiegła tragedii. Policjanci odnaleźli w lesie roztrzęsionego mężczyznę, który próbował już nałożyć sobie pętlę na szyję. Jego życie zostało uratowane, a on sam trafił pod opiekę specjalistów.

reklama

W sobotę (26.03.2022) pod numer alarmowy wpłynęła informacja o mężczyźnie, który może targnąć się na swoje życie i w tym celu wyszedł z domu do lasu. Tego typu zgłoszenia traktowane są zawsze priorytetowo. Są to trudne działania, bo wiadomo, że w tej sytuacji liczy się każda sekunda, żeby zapobiec tragedii i uratować ludzkie życie. Policjanci zaczęli uważnie przeszukiwać las. Szybko zauważyli tam stojącego obok drzewa roztrzęsionego mężczyznę, który próbował sobie nałożyć pętlę na szyję. Pomoc przyszła na czas. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów udało się skutecznie zapobiec nieodwracalnemu czynowi i uchronić od tragedii. Mężczyzna trafił pod opiekę medyków.

Pobudzony mężczyzna wszedł na dach budynku przy Wysokiej Bramie

Każda osoba, która zmaga się z trudnymi chwilami i nie potrafi sama sobie pomóc, może skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. Pod numerem 22 484 88 01 działa Antydepresyjny Telefon Zaufania prowadzony przez Fundację ITAKA. Nie wstydźmy się zadzwonić! Są tam osoby gotowe pomóc w trudnych chwilach. Więcej szczegółów na stronie internetowej: stopdepresji.pl/antydepresyjny-telefon-zaufania/

reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×